BGONAIR Live

Татяна Дончева само съчувства на ДПС, няма да говори


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Става за харем.В тъмното не може да уплаши никого.
отговор Сигнализирай
15
точа ножа
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това на снимката жена ли е..., на мен ми прилича на червисан травестит
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Баба нафталинка вчера говореше едно, днес друго. Т.е. реши да мълчи...Явно й теглиха едни турски ***, направиха й сефтето за последните 30 години и тя доволно млъкна!
отговор Сигнализирай
13
Р.Пет.
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо изобщо дават думата на тази невротизирана старомоминска мастурбация?!
отговор Сигнализирай
12
Pargoff
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Taja kranta zashto ne vzeme i se skrie ili da se nameri njakoe turche da i udari edin ....zashtoto ne e vijdala ot godini!!!!! Ujas, koi gi....takova takiva kato tazii krivokraka ......
отговор Сигнализирай
11
демократ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
На тая КОМУНИСТКА не трябва да се вярва. Тя се пише в опозиция на партията си любима с цел,да докаже,че *** и партия се развива по демократичесйки. На комунист - НИКОГА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ ВЯРВА. Те комунистите си пръкнаха ДПС и НДСВ,ЗА ДА СА ВЕЧ!НИ ВЪВ ВЛАСТТА! САМО КОСТОВ ЩЕ ИМ ВИДИ СМЕТКАТА НА ТЕЗИ ***!
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Човек като не познава себе си,а и след толкова фантазии за летящи чинии,дяволи,извънземни и мн.др.,и аз на днешно време ,ако се покажа гола сумалъкати хора ще се гътнат от от ужас.Няма по-страшно от това-да нямаш с какво да нахраниш децата си.Общувайте прилично,учете прилично,обличайте се прилично,хранете се прелично,и проблемите ще си ги решавате предварително.Просто ще знаете какво е възможно да се случи,и няма да пожелаете да се стига до там.Всичко друго е плод на човешкото незнание и невъзпитание в борба за храна.Време е храната да не е водещ фактор,а делата ви.Когато те са човешщи,винаги ще има каквото трябва за всички.
отговор Сигнализирай
9
до N7
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тая мърцуга защо сега се сети да говори по въпроса за ДПС,а когато се гласува правителството ги подкрепи.
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
г-жо дончева трябва да съчуствате на семеиството че са изгубили син,съпруг ,баща не знам може би и дядо,а не на дпс
отговор Сигнализирай
Новини