BGONAIR Live

ДСБ обрисува Доган - смешен, нелеп, уплашен и паникьосан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
туркиня
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
напълно подкрепям българката 9. Поздравявам Ви г-жо и аз мисля същото, което Вие описвате.
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
5-ти не си прав. Ако няма "етнически мир" с най-по-най миротворител ДПС ,с единственото обожествено лице мислителя и мечтателя да притежава летяща чиния гусин Доган к'ви шъ ги дъвчат политиците. Понеже се оправиха с еврофондовете, с растящата инфлация,с корупцията по високите етажи на властта, с обедняващото с часове българско население състоящо се от християни, католици и изповядващи исляма люде се захванаха да гонят на босия цървуля. Скоро нелепо загина още един българин - така наречен от ДПС "една мъжка секретарка" и това няма да е последния. Много народ загина в този преход, а преди прехода хората просто безследно изчезваха, така, че нищо ново на политическия пиедестал в родния ***. Един обикновен човек от село умрял в някакви си сараи, на някакъв си мечтател дето искал всичко, ама всичко - ейй това не е банка, това е все пак държава членка на ЕС и това не е приказката 1001 нощ, а 21 век.
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз съм Българин! Християнин! И като такъв не изпитвам никаква омраза и лоши чувства нито към Турци, нито към мохамедани! повтарям, нямам никаква омраза и неприязън към различните от моя етности, НО! Мразя безумно Доган, мразя го толкова, колкото и първанов, колкото Петков, Станишев, цар и всякаквата друга безбожна крадлива гад, настанила се трайно в политиката на страната ни. Това са хората, които всеки, повтарям ВСЕКИ българин, независимо от вяра и самоопределение трябва да мрази, гони и отрича! Това са виновниците за провалените мечти на много хора, това са виновниците за противопостявянето и озлобяването на различните етноси в България и то с една-единствена цел - грабеж, кражба, мошеничество!
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
...и то повече от 1 път. Всеки път като натиснат някое от ДПС-нищожествата, някак си м/у другото се подхвърля вълшебната дума #етнически мир#. След което политици, прокурори и пр. *** си подвиват опашките, извиняват се на др. Доган, и на софрата се намества поредната порция недоучени,зле говорещи български език, лапачи. Не зная друга държава, в която след изказване като това за летящата чиния, политик може да просъществува повече от няколко дена. А изхода е много *** и познат на всички-затваряне на границите 3 дена преди изборите, 4-5 процента етнически вот и етническия мир е осигурен за поколенията. Но с майцепродавци и дупедавци без достойнство като управлявалите ни(без изключение) през последните 19 години, ще спестяваме за Джъмбо на Доган...
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
13, кирилица има вградена във всеки XP, като си патриот, пусни си я.
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Крадецът вика "Дръжте крадеца!"Ами че политическата кариера за последните 20 години на Михайлова и на Костов е именно плашене с картата "БСП". Същото важи и за Доган - "етническа омраза". Ако не беше Доган и до днес нямаше на никого да му пука кой е българин и кой - не. Това е едно от най-лицемерните изказвания на т.н. "политически елит". Е, за някои то не е лицемерно - виж N 6... Просто си личи, че не е получил политическата си култура от собствено мнение за случките в България, а от партийни събрания на цитираните в статията.Що се отнася до етническата стабилност - такава има единствено в държавите, където липсват т.н. "малцинства". В Турция настъпва след окончателното изтриване на българското малцинство. В Румъния също - всички от Южна Добруджа са изселени (меко казано) и разделени. В САЩ все още има нестабилност - там има индианци, *** и какви ли не още... Докато това не стане и у нас, етническа стабилност няма да има. За добро или лошо - това е реалността по цял свят, ние няма да пренапишем нито историята нито съвремието.
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Tazi darjava ne ni iskkahe i ni prinudi da se mahnem za da moje Dogan i drugite kato nego da mechtaiat za letiahta chiniia,a me prinudiha da si prodam kolata za da se mahna.Niamam kiriliza.Patriot sam,no...
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДСБ да си гледа работата.
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
EVALA NOMER 6.TOVA E ISTINATA... I AKO NE, AZ SHTE SE ZAEMA BALGARITE DA NAPRAVQT REVOLUZIQ, I POSLEDSTVIQ SHTE IMA ZA VSICHKI UCHASTVALI V GENOZIDA NA BALGARITE, I SHTE VI SADIME NIE BALGARITE, I VI GARANTIRAM CHE SHTE IZGNIETE PO ZATVORITE.STANISHEV V TOVA KRITICHNO POLOGENIE, VAOBSHTE DA NE SI MISLI CHE PRAVITELSTVOTO SHTE PORDALGI NAPRED I CHE SHTE SE ZABRAVI ZA EMIN DO 1 M., NQMA DA SE ZABRAVI, DOGAN IZCHEZVA I PARTIQTA PRODALGAVA BEZ NEGO, DRUGIQT VARIQNT, SVALQME DPS I SLAGAME GERB NA NEINO MQSTO.EDNO E SIGURNO CHE AKO NE SE SLUCHI EDNO OT TEZI NESHTA, V BG SHTE IMA REVOLUZIQ SAS PRAVITELSVO GERB, KOITO SHTE BADAT LIDERITE. I KARAI. SLED KATO BALGARSKITE POLITIZI NE MOGAT DA SE SPRAVQT S TRUDNOSTITE, I NE MOGAT DA GARANTIRAT BEZOPASNIQT I SPOKINIQT GIVOT NA BALGARITE....amin
отговор Сигнализирай
10
az
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
поздравявам българката писала преди мен
отговор Сигнализирай
Новини