BGONAIR Live

Вежди към Доган: Оправяй си кирливата партия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Резак Четин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Въобще не искам да го коментирам Ахмед Доган. Да си оправя кирливата партия там".ДОБАВЯМ ИЗВАДКА ОТ НАСТОЯЩИЯ ПО-ГОРЕ КОМЕНТАР:"Той допълни, че не упреква партията за нищо, а само лидера й ".А КАЗА: "Въобще не искам да го коментирам Ахмед Доган. Да си оправя кирливата партия там"...................г-н Рашидов,вие сте твърде емоционален,обиждате и българите които членуват в ДПС, партията е така каквато е нейния електорат. Това ли имате предвид?Българските турци са отрудени хора, с окаляни от земя ръце от работа, моля да им се извинете! СТОРЕТЕ ГО, не ги обиждайте! Те не заслужават това!Проблеми има гей Доган, който от ревностни чувства пресира Ахмед Емин да се самоубие, това е лична драма, дали ще го строи за жна или мъж няма значение. Но вие нямате право да обиждате електората на ДПС като го наричате кирлив!Доган е изпята песен от БКП- социалисти, както и Атака и ВМРО- Каракачанки.Народа го прозря!
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Вие турчеещите се не разбрахте ли че Доган е . С Емин са имали любовна гей история.
отговор Сигнализирай
14

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кога бях в затвора Доган ми беше булка.
отговор Сигнализирай
13
politik
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
много голям моралист и турчин се оказа пияндето Вежди...защо не си каже болката с истинските думи, както Доган го направи за обръча от фирми? ако той няма смелост, аз ще ви кажа - още през 2001 искаше да бъде министър на културата! и когато Доган му каза, че не става започна да плюе по ДПС и да се прави на голям и чист човек!ето това е болката на Вежди...да не влизам в подробности, защото ще ви настръхнат косите.
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ako vsi4ki turci biaha kato Vejdi-to exeiii,da sme napred,ta napred,evalla
отговор Сигнализирай
11
do Vejdi- to
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
а бе Вежди кажи кой те направи склуптор, Доган, кой ти помогна да станеш човек, палаткаджия, кажи истината, лъжец. Вече не те *** май а.
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
защо обръщате знимание на малката водка
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
а когато си честваше годишнината Ражди кого бе поканил ***.й.ка.. му ..***.или сега Доган не му отпуска парички.Апрасенцата за рождения му ден колко прасета бе заклал и хората които са минавали покрай ресторанта са се любували на готината гледка.*** са всички и Ражди сега се е присламчил към някоя партия Парите въртят света.
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДПС е много лоша партия с още по-лош лидер,който не мисли доброто на България
отговор Сигнализирай
7
наблюдател
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Добрите и качествените хора, аркадаш, имат чувство за мярка и достойнство, нещо, което в случая не се забелязва в тая "кирлива", както ТИ я определяш партия. И друго - партия, създадена на етническа основа е лоша.
отговор Сигнализирай
Новини