IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Денков: В Европа и в САЩ се обсъжда как да се помогне по най-бързия начин на Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

118
мак
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 0
Тоз не разбра ли, че България е използвана, за мигранти например. Много важна роля, дръндрън. расте егото денково. И какво си въобразява, колко ще укрепва украйна за бг сметка, толкова помощ е дадена, зеления командори, тия не се усещат или нарочно се правят, че не разбират. Остава само да мобилизират целокупния бг народ и да го пратят да се бие.
отговор Сигнализирай
117
ъъъ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Че то какво толкова има за обсъждане - ей дружката ви, прасето от европарламента, ви го каза - бомби по Москва и Ленинград, пък каквото ще да става. Да не бяха избягали от Авдеевка, можеше да пратим подкрепление от десетина наши видни атлантици, ама вече е късно..
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
Помагате на богатите украинци, които идваха с модерни джипове по морето, а на българите - нищо ! Дано ви съдят на другия свят, дано !!!
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Явно ЕУтите са се докопали до идеята че помоща им трябва да се даде на Русия. така и Тъгурег и Декеф изкават мълчаливо и когато видят някъде на улицата бяло-синьо-черенео байраче се усмихват изпълнени с надежда че руснаците ще помоганат на Украина да се възроди.
отговор Сигнализирай
114
Герака
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
Ало ДАНС и ВКР пак спите!!!На този човек трябва да му се обесни че е премиер на България а не на САЩ и ЕС!!!Вземете мерки все пак вашите заплати идват от суверена
отговор Сигнализирай
113
the best
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
А кога ще се помогне и на България и то по най-бързия начин .......
отговор Сигнализирай
112
Oставка,Съсел!
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 0
Съд, конфискация и затвор за теб и цялата сбирщайн кЛоалицийка на Посолството!
отговор Сигнализирай
111
aaaa
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 0
Кво толкова обсъждате?Събират ви всичките помагачи и във Украйна на фронта да помагате!
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 0
Най-мразения премиер в историята да ли осъзнава колко е гнусен.
отговор Сигнализирай
109
Закривай Окрайна!
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
Вън наглите окраинци!
отговор Сигнализирай
Новини