BGONAIR Live

ДПС-Кърджали: Борисов не е в час


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

111

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Всичките българи зад Атака и ГЕРБ! Да видим ДПС със своите 100 хиляди гласа на всичките си турци дали ще е мнозинство пред милионите български избиратели. Тогава вече ще има бой, и сръбска музика!
отговор Сигнализирай
110
Кърджалиец
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
воина ли иска6 4едо ебл... няма проблеми и за нас но да знае6 4е много 6те загинят от твоте братя миризливи .... и плус това Бугаристан няма ве4е да бъде 111 000 км а поне 6те се смъкне на половина. 4ули маимуно ***....
отговор Сигнализирай
109

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
znaem znaem ti ne hodi tam:)
отговор Сигнализирай
108

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Резак 90, В Турция теб наричат ***, не българите. Там ви мразят защото сте ***. И вие *** не знаете какви сте, ни кон - ни магаре. Помашки катъри!
отговор Сигнализирай
107

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Stiga ste se zanimavali s bulgarite,te kato sa glupavi nie ne sme.Vijteim seira kato doide vremeto boy eban srubska muzika:)
отговор Сигнализирай
106

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
NIKADE PO SVETA, NQMA TURZITE DA UCHASTVAT V UPAVLENIETO NA STRANATA ???? ZASHTO V BG TURZI UCHASTVAT V UPRAVLENIETO NA STRANATA I ZAPLASHVAT SAS ETNICHESKA VOINA, NAS NE NI E STAX, TURZI V UPRAVLENIETO NQMA DA IMA, NEKA DA IMA VOINA, TUKA E BALGARIQ, DALI V TURZIQ SHTE DOPUSNAT BALGARSKA PARTIQ V UPRAVLENIETO NA TURZIA ???BALGARI, NE TRQBVA DA SE OSTAVQME DA NI SE KACHVAT NA GLAVATA, NE SAMO, NO I DA OSTAVQME TURSKI DVIGENIQ, DA NI IZBIVAT I UNISHTOGAVAT.
отговор Сигнализирай
105

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
NA NAS BALGARSKITE TURZI NE NI PRECHAT, PRECHAT NI TURSKITE TURZI I DPS, DPS E PARTIQ ANTIBALGARSKA....I SMART NA VRAGOVETE NA BALGARIQ.
отговор Сигнализирай
104
Vladimir but not Len
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пичове, не ви харесва, но нека сме наясно - доскоро като мързелувахме се оправдавахме с наследствения от робството анадолски табиет. да, ама в цял Анадол обикновения турчин бачка като луд и печели повече от прилично, не само това, ми научи другите турци по балкансике села-държави да бачкат с успех. сега комай в масов мащаб само турците бачкат за лудо, за лудо не стоят и придобиват позиции. Знам, че ще ръмжите, но един въпрос - колко автокомпании ни гласуваха доверие да правим техни автомобили и колко гласуваха това доверие на турците именно от онзи Анадол...Бойко малко се позасили, ние пък рипнахме и за секири да говорим. Да, *** Путин отсече - руската армия е длъжна да брани руснаците където и да живеят! И това негласно вече е норма за Европа - ей га на- Меркел наглади ветерените от Вермахта участвали във войната срещу СССР и НАТО преглътна че антифашисткия канцлер награждава участиници във фашистка армия. Е, това правило важи и за Турция - те просто ще си защитят при зор и дрънкане на брадви своите граждани независимо къде живеят. ми турците живеят чудесно в Германия и Обединено Кралство, значи им остават проблеми БАЛКАНИТЕ. И какъв им е проблема - да се справят с уж арминята на България. Кой да се справи - втората по численост и огнева наситеност натовска армия по американски тертип командвана от турски генерали. *** били сме натовсак държава - ба' те и гърците бяха, ама им скъсаха за Кипър - спомнете си кризата.
отговор Сигнализирай
103

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
NQMA KAKVO DA GI PREIMENUVAME, NEKA DA SE ZNAE KOI E TURCHIN, TO OSTAVA I BALGARSKI IMENA DA IM DAVAME, NAPRAVO DA GI OTDELIME OT NAS BALGARITE, TEZI , KOITO SE CHUVSTVAT TURZI V BALGARIQ ????
отговор Сигнализирай
102
Кърджалиец
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
не с основно образование съм ....но това не ми пре4и въртя пари4ки с голи жени4ки ...а ти продължаваи да надува6 кавала:)))
отговор Сигнализирай
Новини