IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев няма да оттегли указа си, НС ще реши ще има ли правителство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

118
СИБИРСКИТЕ ВЪЛЦИ
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
Русия е под атака: в Курск спря електрозахранването, летят ракети Пейтриът
отговор Сигнализирай
117
СИБИРСКИТЕ ВЪЛЦИ
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 4
Русия е под атака: в Курск спря електрозахранването, летят ракети Пейтриът
отговор Сигнализирай
116
Мда
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ние и сега сме като бангладеш
отговор Сигнализирай
115
Мда
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
Бих се радвал и цялата сглобка да я няма - обаче като скочат още цените тока и даньците и хората напьлнят площадите - ще трябва някой да носи отговорността
отговор Сигнализирай
114
Ха-ха-ха-ха-ха-ха
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 4
Мога да кажа, че от този парламент не виждам ЕДИН, ама ЕДИН свестен депутат.
отговор Сигнализирай
113
Прецедента
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 10
Абе к'во толкова още му вярвате на тоя прецедент Радеффф? Вдигаше юмрук, разбърка фъшкиите, ДОВЕДЕ ПП на власт.... Иска да си прави партия, но шарлатаните и него излъгаха. Не разбирате ли, че с всички тия България затъва. Скоро ще сме не най-зле в Европа, ами ще бъдем в 4тия свят, някъде около Бангладеш и Авганистан.
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 4
Това, което сътвориха и едните и другите е някакво безумие. Дано някога разберем каква е била целта и кой е по-прецакания в цялата тази каша. ПП/ДБ се запънали като магарета на лед и сега изведжъж прозряха, че ГЕРБ ги изпързаля. Както са били аматьори, така и остават лаици и дилетанти в политиката. Неприятно ми е да призная, но изглежда Радев сега е в най-изгодно положение.
отговор Сигнализирай
111
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
Възраждане от утре ще са евроатлантици.
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 1
Ей, лъжците не вярват на никого. Лъжеца вика дръжте лъжеца. Кой е излъгал, бе Киро? Кой разиграваш сега? Колко шанса ви дадоха? В петък заради деня на траур не се връчи мандата. До понеделник още колко уговаряхте? Нито сте спечелили избори, нито имате експерти. На тепсия Боку ви даде властта,а вие сте искали още 9 месеца да тествате ГЕРБ. КОЙ ЩЕ ТЕСТВАТЕ,БЕ? Колко депутата имате, че сте искали още 9 месеца да е Денков премиер? Що не направихте преговорите в МОЛА както преди? А?
отговор Сигнализирай
109
Да,България
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 7
В интерес на България е да има редовно правителство. Но...не на всяка цена. Тиквата пак си помисли,че е някой....Но..магнитни ще долети и доларите му вече виждам как изчезват.... А що се отнася до нов кабинет.....дано и копейкин да е в него....за да видят всички ,как ще се прегърнат и вкупом ще се наградят, а българите ще гледат с тъжен поглед и празни стомани. Всеки народ си заслужава правителството.
отговор Сигнализирай
Новини