BGONAIR Live

Борисов драсна писмо на Станишев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Bobi
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ne trqbva pismo Boiko a kor6um v glavata na toq KOMUNIST!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Имам една мечта. Бойко премиер. Бойко държи реч пред Европарламента или Европейската комисия:- АЗ всичко направих. ВИЕ постоянно ми пречите. Казал съм тва и тва се иска от вас, но вие се бавите. Прекратете този фарс за да мога АЗ да си свърша работата.
отговор Сигнализирай
10
БАЩА
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
*** що го плюете, ка'т го избрахте без колебание?
отговор Сигнализирай
9
Бориска
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Стига вече,Борисов! До гуша ни дойде с простотията си,с изцепките,днес казал едно,след седмица-точно обратното...Ту млекато ти горещо,ту пък друго нещо!!! Стига си хленчил! Просто си дай оставката,преди хората да ти я поискат!!!
отговор Сигнализирай
8
kyky
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
да не би да си е подал оставката бойко пред станишев?или за бойко да открадне 250 милиона си е напълно в реда на нещата и не смята че дължи отчет....
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Нали само преди по-малко от месец Б.Б. се похвали че дава 50 милиона и спасява топлофикация ? На този все някой му пречи и вси някой трябва да му свърши ръбатата .
отговор Сигнализирай
6
Топлото
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Няма как БСП-то да сдаде властта над топлото в София в момента, идат избори, а в София има 1 млн. избирате. След това всеки ще иска да се бие в гърдите, че той е пуснал топлото. Проблема, е че ще ни оставят да мръзним още месец, за да може после да се радваме повече.
отговор Сигнализирай
5
роро
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Трябва да е бил някой от " бушоните ".
отговор Сигнализирай
4
rumen221
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Не знам защо, но писмото на столична община до Премиера по сагата "Толофикация", ми напомни известната картина..."Запорожките казаци, пишат писмо до султана...
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Хей пи***ч,Става ладно и требе да пуснем кранчето.До чук***нетвой голямата п***тка
отговор Сигнализирай
Новини