BGONAIR Live

НДСВ сами на изборите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
бах ти панаира
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пусти мерак за власт!
отговор Сигнализирай
12
МВФ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Велчев вече обмисля каk да трансферира въшния дълг от евро в долари.
отговор Сигнализирай
11
pipe
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За НДСВ, технически погледнато, е възможно да се коалира с почти всички партии в България-каза велчев. Това звучи като девиз на ***- все им е едно за кого ще се лепнат-технически.
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
нещастници(НДСВ) си мислят,че някой луд ще гласува за тях!? Те са вече политически вмирисан труп и са аут от политиката.
отговор Сигнализирай
9
do saks a i negovite
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
mnogo otdavna ne vi slagat v smetkite
отговор Сигнализирай
8
чан
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Има ли още такава партия?
отговор Сигнализирай
7
феникс
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Между костовото управление и станишевото управление,нека бъдем честни симеоновото беше най добро,само дето Симеон бая открадна,но това е друга тема и работа на други институции.
отговор Сигнализирай
6
И думите не винаги п
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кажи-кой не е воювал,кой не е губил-сам или с някой друг.За да сглупяваш от неосъзнато човешко минало.Миражите са блянът на недомислещите-вярващи слепешката на изводите на баба ми,която е плачела,но тогава,защо така се е случило,а не по-благоприятно.Тогава и сега-между тях има тогавашни причини.А който не ги осъзнае правилно,се връща при баба си.
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Между креслата винаги има пространство.Но на него сядат безпътниците на които им е харесало да са такива-едни професионалисти могат много на дълго да го обобщят.Зависимости от неграмотност и злоба от минало,пречи за място, на седнал на място да осъзнае.
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тея ако влязат в парламента пак аз ще легна от смях..... всички разбраха че Симеон е просто един стар крадец и дойде в България за да си вземе разните имоти.... защото просто беше толкова скъсан горкия че нямаше 2-а лева.....Но пък на тях не им пука дали ще са в парламента догодина.... те каквото можаха си откраднаха....
отговор Сигнализирай
Новини