IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ПП-ДБ пак поиска подкрепа от ГЕРБ за кабинет, чака отговор до връчването на мандата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

93
civis
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 1
Точно така! Пълзете на колене пред Боци! Ако пълзите достатъчно добре може и да ви остави да го нала_пате :)
отговор Сигнализирай
92
ПП ДБ - ВЪН!
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 0
ПП ДБ... да ги изметем на следващите избори!
отговор Сигнализирай
91
Кирчо
преди 1 година
Харесвам 13 Не харесвам 0
Ще предложим борисов за премиерНема такава гавра - тия са пияниИли чалдисаниНали носехте ковчега на баце бе
отговор Сигнализирай
90
вие си ги избрахте
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
няма какво да се коментира, българите да се молят да се стигне до избори и да внимават за кого гласуват. Посолството няма да разреши избори, защото ше има пренареждане не в тяхна полза.... сиреч в полза на българите
отговор Сигнализирай
89
Евроатлантик
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
Леле женерал Гном да не изпадне от умнокрасивата каручка на жълтите павета!? Ко праим, леле леле да спасяваме правителството, звънете на Боко!
отговор Сигнализирай
88
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 1
редно е жълтите павета да си отидат на стандартните 3-5 %
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 17 Не харесвам 0
Тотални неможачи и жалки индивиди. Още малко пред камерите ще налапат хо.я на Борисов, само и само да са във властта. Това са хора без никакъв морал и принципи, за които властта е на всяка цена! Точно такива никога повече не трябва да се допускат да помирисват власт под каквато и да е форма!!!
отговор Сигнализирай
86
аха
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 0
Изключителни наглеци, не може да им се отрече. Но този номер мина веднъж, защо да не мие и втори път? В името на България и европейското развитие, разбира се.
отговор Сигнализирай
85
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 0
На този от ДБ докога ще трябва да му гледаме физиономия та???
отговор Сигнализирай
84
Хаха ха
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
Баце да ги накара да коленичат и да молят за кабинет - да е пьлно унижението имБсп и вьзраждане се скьсаха от смяхТия ли бяха борците с борисов
отговор Сигнализирай
Новини