BGONAIR Live

ДПС се жали от Борисов в Европа: Вижте си кандидата за премиер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Нека да се оплаче и от Костов. Да каже в Европа, че има един политик дето не краде и им обърква работите.
отговор Сигнализирай
18
писна ми!!
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Тия сладури от ДПС само писма пишат - кога предсмъртни,кога за чужбинско!!! Те от ЕНП червен килим ще опнат да посрещнат пощаджията, дето ще им донесе ДПС-стенанията...Как ни срам, ни спирка имате! ЕС ни спря всички пари заради министрите ви нефелни, що не изпукате едно писмо и до там - да се ожалите, че с това са нарушени правата и свободите ви?
отговор Сигнализирай
17

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Това на снимката гавазите на доган ли са. Тоя говорител да си гледа пистолетчето и масонството да не вземе да му гръмне и на него някое патронче или да се лъзне по плочките в сараите.пък може да стане авария и с летящата чиния знае ли човек. и като пише в енп да си приготви и предсмъртното писмо в тевтерче със спирала джобен формат - една страничка до вожда колко е велик и да му отгледа поколението, една до фемилито и една до родата
отговор Сигнализирай
16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Да се оплаче,че тук жените не са кучетата за в килера,а мъжете не желаят да ходят по шалвари зимата и рокли до петите лятото.Има ги събратята му,да отиде на тях да се жалва отново.Ние тук сме нормалните за мачкане.Докато не се задомите мъж с мъж,а жените като добитъка у ъгъла,няма да се разбереш с приказки.
отговор Сигнализирай
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Никой не мрази българските турци! Не мразим и турските турци...Всъщност български "турци" няма. Това е българско население с мюсюлманско вероизповедание, а една част от него е и тЮркоезично /не турскоезично!/. А Ахмед доган всъщност е потомък на КРИМСКИ ТАТАРИ по майчина линия. По бащина линия е от ромите-мюсюлмани...
отговор Сигнализирай
14
spass
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Мразя престъпниците, които ни управляват!!!
отговор Сигнализирай
13
Elena
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
В България може да има само българи!Както в Америка има само американци и ако някой се чувства по друг начин,никой не го задържа насила тук..Нека да ходи там,където ще се чувства у дома си..!Но това са изкуствено раздухвани,несъществуващи конфликти-няма обикновен човек,който да няма приятели или поне познати от другия етнос..И всички се разбират прекрасно.Не се връзвайте на мръсните игрички на някой,който има полза от това да се създават конфликти..Дори и децата са наясно,че тук става въпрос за пари и то много пари..А всички останали приказки са "вятър и мъгла"
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Никой не мрази турците. Има един бандит Ахмет Доган и той трябва да влезе в затвора. Подобна съдба желая и на доста от управляващите, които са Българи. Без закони в нашата държава всички ще страдаме независимо от етноса.
отговор Сигнализирай
11
anonimen
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
ти като си българин си мислиш че си нещо повече от турчина ли?Вие не мразите дпс вие мразите турците и турция(която в момента е регионална сила).
отговор Сигнализирай
10
edin tur4in ot Balga
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
abe igra4i nakade bez turcite nikoi ne iska da vi vidi i 4ue bez turcite , zatova e kraino vreme da se primirite ...Bez nas za ni6to ne stavate...
отговор Сигнализирай
Новини