BGONAIR Live

ДПС се жали от Борисов в Европа: Вижте си кандидата за премиер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
ХАЙДЕ ДА СИ ГОВОРИМ ИСТИНАТА. Да, Бойко говори глупости, но ги опроверга на другия ден. Доган обаче, ако си мисли че може да продължава с досегашната си наглост и чисто разбойничество жестоко се лъже. АКО Доган не отстъпи мястото си в ДПС на друг (без значение на религия), не ни чака нищо добро меко казано. ДА, ИМЕННО ДОГАН е корена на злото у нас и го знае.
отговор Сигнализирай
58

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
да сложат теб белким повече знаеш:)
отговор Сигнализирай
57

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
ХАЙДЕ ДА СИ ГОВОРИМ ИСТИНАТА. Да, Бойко говори глупости, но ги опроверга на другия ден. Доган обаче, ако си мисли че може да продължава с досегашната си наглост и чисто разбойничество жестоко се лъже. АКО Доган не отстъпи мястото си в ДПС на друг (без значение на религия), не ни чака нищо добро меко казано.
отговор Сигнализирай
56

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Ako tova napi6e DPS 6te ima atomna bomba 53
отговор Сигнализирай
55
БГ- конституционна ж
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Конституцията забранява етническите партии и тези, които насаждат етносепаратизъм. БКП беше от вторите, а ДПС е от първите. Да се жалваме от беззаконието не е ли по-добре за европейското ни членство да не продължават тия две партийки да кастрират основния ни върховен закон!
отговор Сигнализирай
54

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
А вие , какви сте били , бе изгубена душо? Роби, слуги, *** или уруспии на башибозука, на черкезите, на татарите?!
отговор Сигнализирай
53
cv
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Един "приятел" от депутатите на ДПС ми се обади и каза, чеписмото на ДПС до ЕНП, имало три раздела...1. Раздел;Признаваме геноцида над Арменците в Турция!2. Раздел;Веднага изпращаме Ултиматом, до турското правителство, да изплати до 1 месец обезщетенията на Тракийските българи, от 12 милиарда долара.3. Раздел;ЕНП ведната да задължи Б.Борисов, да ги включи в правителството си, защото България без тях може, но те без власт - не!!!
отговор Сигнализирай
52

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
ВИЖ КАКАВО, ЩОМ СИ В БЪЛГАРИЯ И ЯДЕШ БЪЛГАРСКИ ХЛЯБ ЗНАЧИ СИ БЪЛГАРИН,АКО НЕ СЕ ЧУВСТВАШ БЪЛГАРИН ВЗЕМАИ СИ ТОРБИЧКАТА, АБИЧКАТА И ХАИДЕ В ТУРЦИЯ. ТУК Е НАШАТА РОДНА СТРАНА БЪЛГАРИЯ!
отговор Сигнализирай
51

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
ba6ibozuci to4no vie ste bili a go kazvate obratno,za tova istoriqta se promenq vsqka godina
отговор Сигнализирай
50

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Кой разпалва омраза -помисли малко ,напъни си пилешкия мозък ,прочисти паяжините между ушите и току виж ти светнало нещо
отговор Сигнализирай
Новини