BGONAIR Live

2009: 2 бона заплата за чиновник, депутатите с 29% скок в портфейла


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А бе хора какви са тези клетви?! Защо тази злоба?! За болници и свещи да ги давали... Защо не се замислите, ами това, че държавните чиновници ще получават нормални заплати е прекрасно!!! Ако ги получават в действителност де, ако не е предизборна партенка! Това е една възможност, аз поне така го виждам! Аз съм образован човек, имам иизвестен опит, ами какво лошо има при следващия конкурс в администрацията да се явя, да спечеля местото и да получавам и аз подобна заплата?! От друга страна, работодателите в частните фирми също ще се замислят. Специалистите в България отдавна не са "с лопата да ги ринеш", ако съществува възможност да започна работа в администрацията за повече пари, нали за да ме задържи частния ми работодател трябва да ми предложи най малко същото?! И въобще къде е проблема че някой ще получава много?! Какво по хубаво от това?! Стига вече завист и злоба!!!!
отговор Сигнализирай
15
DevilishSoul
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Депутатите път ще се облажат с 29% скок на паритеЕй тия дето ви гласуваха енергийната ефективност!Същите ***!
отговор Сигнализирай
14
Подпалвач!
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Това е цинично! Това е абсолютно грозно!!! Не стига че нищо като хората не могат да свършат ами и с 1/3 по-високи заплатиОГЪН ДА ГИ ГОРИ!!!
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За гробове,цветя и свещи да ги изхарчат!
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Доста малко са 2000 лева. С тях кадърни хора няма да задържат на работа. В частния сектор плащат доста повече за такива специалисти.
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Заплатите, за които се говори не са високи за стандарта в България. Просто трябва да се увеличат заплатите на всички, които работят, а не само на някои. Всички, които сме "наемни" работници, изпитваме трудности със семейния бюджет (разбира се, не всички...).
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ето това повишение имат предвид политиците,като се стягат за криза.
отговор Сигнализирай
9
държавен служител
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Къде са 10 % за тази година в МЗХ!!!!!Защо не ни се заплащат празничните дежурства???
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кюфтенцата станаха скъпички.Не могат да си ги позволят душиците.Безочието им край няма.Ама и ние сме овце.Мразя я тая държавица.
отговор Сигнализирай
7
an
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
.STIGA SME SPALI.KAKAV ZINIZAM,NA FONA NA TOVA KOETO SE SLU4VA,TE SI VDIGAT ZAPLATITEEE,BOJEEE,SABERI SI VERESIITE
отговор Сигнализирай
Новини