BGONAIR Live

Мозер оглави новата партия "Обединени земеделци"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Вайййй! Таз по-грозна от Масларката,ве!
отговор Сигнализирай
11

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
г-н инженер,идеята ви заложена в програмата на обедин.земеделци вероятно е много добра.но добрите идеи вършат работа,когато има политическа воля за прилагането им в живота...т.е. ще се наложи първо да спечелите изборите,да съставите правителство,да назначите министър с екип и тогава да създаване нац.агенция.мога ли да попитам как смятате да спечелите вашите потенциални избиратели -земед.производители като много от тях са вече в чужбина,други гласуват по етнически признак/за дпс/,трети/старите хора/са абонирани за бсп,пък вие земеделските активисти си стоите по градовете и си се боричкате на разни заседания,конгреси и пр.колко от хората на село са чули за някакви обединени земеделци/такова явление в България няма/.колко време още г-жа мозер и др.много заслужили зем.деици ще имитират някаква политическа псевдоактивност...
отговор Сигнализирай
10
Муньо
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Мозер се среща тайно със Сергей Станишев в ЦУМ. Влиза през входа на склада. Срещите ги урежда Георги Гергов. В печатницата на депутата от БСП - Петър Кънев се среща с Доган. Баба Мози и много хитра!
отговор Сигнализирай
9
инж. Ганчо Илков
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
За да бъде подпомогнат реалният земеделски стопанин със средства от структурните Европейски фондове, е необходимо безплатно /възнаграждение за разработващите и предлагащи проекта - в рамките на 12% от стойността на проекта, предоставено след неговото внедряване/ предоставяне на типови проекти и информационно обезпечаване на земеделските стопани.Тази идея като част от Програмата на обединените земеделци може да бъде реализирана с изграждането на Национална проекто информационна база.Като структура тази идея може да бъде представена с:- Национален експертен съвет;- Областни и общински офиси, в които работят професионално подготвени специалисти, мотивирани от идеята да подпомогнат не само развитието на земеделското и животновъдно стопанство, но и развитието на селските райони като цяло.Рзработените проекти решават проблеми в областта на селската инфраструктура; на създаване селскостопанска продукция и нейното преобразуване в трайни пазарно ориентирани продукти; в изграждането на тържища и пазари; в развитието на селският туризъм и хранително-вкусовата промишленост.
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Не на псевдоземеделците на Пичев и прочее кап.ути които се съюзиха с Ковачки и Черепа!!!
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
целта на стамболииски,н.петков,г.м.димитров е била не влизане в нато и ес а благоденствието на селяните/мнозинството на бълг.народ/.влизането в некои съюз само по себе си нищо не гарантира.освен това бзнс в миналото никога не е била дясна партия и почти никога не е била в съюз с десни партии.ако мозер и подобните на нея лидери ,не мислеха че властта в бзнс им се полага по наследство и бяха отстъпили властта на млади,кадърни земеделци/расли не по жълтите павета/,то бзнс щеше да има шанс да стане истинска опозиция на комунистите и техните производни псевдодисиденти.тогава нашите селяни нямаше да са в гърция,испания и португалия, земите ни нямаше да пустея,помощите от ес щяха да се използват по предназначение а не от партиини бизнесмени,*** нямаше да си развяват коня по селата и щяхме да имаме развита средна класа и реално производство.от българия в началото на миналия век са се учили на кооперативно стопанство и земеделие но тъи като то не съществува/по обясними причини/ в държавата сащ нашите доморасли псевдолиберали,псевдодемократи,псевдокомунисти и пр.псевдополитици раздробиха земята на практически неизползваеми малки имоти,като унищожиха целия отрасъл селско стопанство.уедряването на земята е нещо струващо много скъпо и отнемащо години.но за тях по важно беше да покажат колко много са верни на новия господар.реституцията на земята извършена по този начин,обезлюди селата и прогони населението в големите градове и чужбина ,неща които и наи големият ни враг не може да направи толкова бързо и ефективно.тъи че да и е честит новия обединен земеделски съюз на госпоица мозер...
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
като я гледам тази дърта *** виджам недъгава бабка без един работен ден в живота си. Кой ги качи да управляват тези нещастни ?
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Защо така бе хора И тя е дошла чак от америка да ви ОПРАВЯ ,а вие нета не Няма неВсички сме ЗА!
отговор Сигнализирай
4
damata
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
Бабо Яго,и хиляда партии да направиш те нито орат нито копаят земята и няма никаква полза нито от теб нито от твоите партии,ами вземай мотиката и отивай на къра да РАБОТИШ !!!!
отговор Сигнализирай
3
100g
преди 17 години
Харесвам 32 Не харесвам 8
dokato udari stotarkata,tia ot ba4kane,hi,hi,nemat vreme da ostareat
отговор Сигнализирай
Новини