BGONAIR Live

Проф. Иво Христов: Да си оптимист за България означава да си глупак


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

159
анонимен келеш
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Тва руснаците са най калпавия матрял на света.Навсякъде се натискат и никъде не са желани:):):)
отговор Сигнализирай
158
Библейско
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Иво е като старозаветен пророк, който вика високо да се покае простокирието, допуснало да го измамят кикита, кокорчовци, лени и христоивановци
отговор Сигнализирай
157
до честния часник
преди 2 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До Часниквидяхме ги българските частници колко са честни и колко добре се развиват ....1во разграбиха банките 90-те , после предприятията и накрая и държавата ...за капак повечето ги изпозастреляха ! толкова за честният български частник ....
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
А какво става с контранастъплението? Върнаха ли вече Крим?
отговор Сигнализирай
155
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Русия няма да победи в Украйна, и ЕС няма да се разпадне, това са савецки фантазии, няма такова нещо. ЕС е стабилен, а Украйна разбива човката на Русия и всеки момент украинската армия ще влезе в Москва.
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До Браво *** А какво трябва да се промени?
отговор Сигнализирай
153
Браво Нели!
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
И аз съм на мнение, че нищо няма да се промени! Този мразен от обществото професор дава огледален образ на липсващото гражданско общество със съпровождащия го актуален примитивизъм във всички сфери на живота! Да, но това не се харесва, защото истината винаги боли! На бас, че и на тези избори умните балкански чеда ще имат участие по-малко от последните избори! ***!или!те вече са повече от 100% или както му викат гърците оксиморон (дървен камък)! 30 г. избират едно и също и очакват промяна, медици
отговор Сигнализирай
152
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
До 156 Пък ти пияния опикан руснак си добър матрял нали?
отговор Сигнализирай
151
Браво Нели!
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
И аз съм на мнение, че нищо няма да се промени! Този мразен от обществото професор дава огледален образ на липсващото гражданско общество със съпровождащия го актуален примитивизъм във всички сфери на живота! Да, но това не се харесва, защото истината винаги боли! На бас, че и на тези избори умните балкански чеда ще имат участие по-малко от последните избори! *** или те вече са повече от 100% или както му викат гърците оксиморон (дървен камък)! 30 г. избират едно и също и очакват промяна, медици
отговор Сигнализирай
150
Европеец
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
До 151. Нищо от това няма да се случи. Съветските ти фантазии си ги остави за довечера.
отговор Сигнализирай
Новини