BGONAIR Live

Джамиите без достъп до евросредства


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
tosunbey
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
MENE DJAMII MI NE TREBVAT.......
отговор Сигнализирай
13
потресена
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Нещастнико,кой ти дава право да ме псуваш и обиждаш,че съм ,***,гладна и мързелива/пиша за мен/.Аз достойно се наричам Българка пиша на Български,плащам си данъците и работя достойно и с любов професията си,а ти тъпо ,което незнаеш кой баща те е правил и се наричаш Пич,живуркай си в измисления свят,научи се да пишеш и да се изказваш като достоен гражданин на БГ.и ако не си такъв,то ходи го духай и дано такива пичове като теб,да .т.***,сестра ти,дъщеря ти,баба ти и всички женски отрочета от семейството ти.Бъди проклет ти и рода та ти.
отговор Сигнализирай
12
DIOR
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
VSICKI V TOZI FORUM STE PULNI GLADNI SMESHNI ELEMENTARNI *** ! DETO NEZNAETE OT KUDE KAK PO KAKUV NACHIN DA SI HVANETE PUTQ ! VSICKI VI SA SMEQT ! AKO VSICKI MISLQT KATO VAS ZNACHI NE SA BOLNI MOZUCI ! TOLKOVA STE OGRANICHENI VSICKI CHE I VIE SAMITE SI NQMATE NA PREDSTAVA ! HORATA JIVOT JIEVQT BE MIRIZILIVI TAKIVA.. A NA VAS KATO NE VI SA BACHKA , KATO NE VI RABOTI KRATUNATA VSE NQKOI VI E VINOVEN ! E.B.A.L SAM MU MAIKATA NA DURJAVATA I NA VSICKOTO ! DA SI PATRIOT NE TA HRANI ILI NE TI OSIGURQVA DOBUR JIVOT ! AZ SHTE SI JIVEQ KATO PICH A VIE S ZAVIST I QD SHTE SI OTIDETE OT TOZI SVQT ! BOLI ME ONAQ RABOTA ZA BUDESHTETO VI !
отговор Сигнализирай
11
Няма зна4ение
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
За църкви пари няма да се построят или реставрират тия ни занимават с някакви джамии,това са терористични ведомства,обучават млади кадри на омраза срещу България и фабрика за пари на Ахмед Доган,където манипулирва своите *** събратя
отговор Сигнализирай
10
Гено.
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Защо не напишат за Българските църкви някоя статия а се занимават с джамии! Браво на днес.бг
отговор Сигнализирай
9
Няма зна4ение
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да ги сринат тия джамии,ама докато са пълни с ***,че да има по-голям ефект,хем разчистване на терен,хем на ***,2 в 1
отговор Сигнализирай
8
Няма зна4ение
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да ги сринат тия джамии,ама докато са пълни с ***,че да има по-голям ефект,хем разчистване на терен,хем на ***,2 в 1
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Прав си брат, ЕЛА казваш ...... Ще дойдем , много ще дойдем.... в ден незнаен и час потаен....и голям ще е огъня..... да ги покръстим ще дойдем ..... с гайди ще дойдем , рогати гайди.... , чепати, КОГА ГАЙДА ЧУЕШ ИЗЛЕЗ НА МЕГДАНА ЧЕ ХОРО ЩЕ ПОТРОПНЕМ И МНОГО ДЖАМИЙ ЩЕ ПАДНАТ И *** И ФЕСОВЕ>>>>ИДЕМ БРАТЕ>>>>
отговор Сигнализирай
6
///
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
явно не виждаш как стоят нещата в действителност-съвсем не е така,както ти се иска.Ела в североизточна БГда видиш какво става- цели оркестри от *** свирят-страшна работа и никой не нищо не им казва! А относно статията мисля,че с нея се налива масло в огъня,наистина!
отговор Сигнализирай
5
mik
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Не знам какво чудно виждат в това, ами нали мюфтийте са турски, Турция не е в ЕС? От къде накъде ще гълтат европари?!?! Да не говорим, че ние българите едвам стигаме до тях, пък какво да кажем за турците! Да си взимат минаретата и да си ходят там, от където са дошли! Никой не ги е канил!Писна ми да ходя по Родопите и да виждам повече минарета, от колкото християнски храмове, а тия дето ги виждам са в окаяно състояние!ДА СИ ХОДЯТ!!!
отговор Сигнализирай
Новини