BGONAIR Live

Рашидов: Няма нужда от театър, ще има правителство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Абе гласувалите за величие що така се умълчахте?
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Този пак изпълзя...помним какво каза за случая Дебора в парламента и как обиди жените, осмелили се да говорят за насилието над тях. Скрий се!
отговор Сигнализирай
29
Рашид ага
преди 2 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Кжо да ти каа, ся, яай си наместа фесам, яе са йе кривнал;))) Абе, да, интерес аклати фесда, а моя фес са са клати. Глейте ся, за да спре тва клатене на феса, си требе президенстска република, само дету така я нацепихме Коснтитуцията, чи ша требе конституционно мнозинство за таа президентска република... Разбира се, тва ша стане, гато Бойко стане президент, а Доган го погали по... в Сараят! Иш Алла, Бисмилля....
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Все "умнотии", голямо ниво на истински културтрегер...
отговор Сигнализирай
27
Ашколсун ВОДКА Ефенд
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
ПАРИТЕ НЕ МИРИШАТ и според юдейският равин на планетата Марс ВЕЖДИ РАШИДОВ................. МИЛИАРДИ изнесени от Жан Виденов към ТУРЦИЯ собственост на новият турски банкер от Анкара Вежди Рашидов придобил Първа Частна Банка на Валентин Моллов а отбора изцяло ЧЕРВЕН обвързан с банката още си стои и изчаква в Турция окончателната победа на БКП,Тодор Живков,Маркс и чак тогава щели да се връщат във България ама без откраднатите от вас пари
отговор Сигнализирай
26
Имаме прогрес
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Откакто влезе в ГЕРБ вече не му е жълт мустака. Сигурно Севда го "баня" всяка сутрин - брадата и космите в гъZъ
отговор Сигнализирай
25
Не ги познавам.
преди 2 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Това ли е прословутата Рая Назарян?
отговор Сигнализирай
24
Култура йок
преди 2 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Този от къде накъде легитимира абсолютни карциноми в политиката? Това трябва да е подсъдно. Това е същото като да подкрепяш убийство - все едно близнаците от Цалапица, които са помогнали на убиеца. Това прави и Рашидов - подкрепя един карцином - корупцията в БГ политиката. "Щяло да има правителство" как така ще има правителство бе ДЪРТ Б0КЛУK, морално ли е? Знаеш ли какво значи тази дума изобщо, алкохолик смoтан. Не те е срам, нещacтник!
отговор Сигнализирай
23
Ей мултак...
преди 2 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
Не мислиш ли, че е време да въриш пyyyтката си мaйнa? Скоро като умpeш от старост, няма да липсваш на никого, това го запомни и си го повтаряй на смъртния одър.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Ама в друг парламент Мултако! Малко сте,за да сте Легитимни!!!-:) Да та и в Пияндурника!!!
отговор Сигнализирай
Новини