BGONAIR Live

Делян Добрев: Поведението на ПП-ДБ е инфантилно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 5
Добрев...Диаграмата...не ти ли омръзна да плюеш...
отговор Сигнализирай
26
ДЕЛЯНЧО
преди 1 година
Харесвам 29 Не харесвам 6
Абе,като са инфантили,защо продължавате да се натискате да правите правителство с тях?Нали ги закопа в Хасково!Ти си инфантил,даже нещо повече.Какво искате от ПП-през цялото време ти лично ги обиждаше,ругаеше,унижаваше,а сега пак те са ти виновни.Прави правителство с другите-какво бягаш от ДПС-нали са твои хора в Хасково!ББ нали ти разреши през цялото управление,по време на изборите-все да плюеш.Сега искаш от тях помощ.
отговор Сигнализирай
25
Делян фактурата
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 5
Не иска да се връща на сергията в Димитровград.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 5
Герберясал и интелигентност - що за оксиморон? Тези могат само да крадат и да интригантстват с другите мафиози от ДПС. Шарлатаните се мъчат, но трудно ще ги настигнат.
отговор Сигнализирай
23
като теб
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 0
22
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 5
Този селски хитрец още ли не е в затвора ?
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 7
Освен саботьори и инфантили, пълно е с клакьори.
отговор Сигнализирай
20
пп-дб
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 6
Като гледам какво пишете всички сте тръгнали на изток добре се усетих навреме и аз бях потеглил с пп то
отговор Сигнализирай
19
аха
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 18
Този освен енергетик бил и поет, бе. Я как художествено се изказва! Иначе за инфантилното поведение на ППДБ е прав. Но то не е от сега, там нещата поначало са изтървани.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 19
Просто Киро и Асен Инфлацията направиха ала-бала с президента и сега работят за Пеевски. Ще се разберат с Борисов. Спокойно. Всичко е театър.
отговор Сигнализирай
Новини