IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пеевски за твърденията на Чакъров: На тяхната съвест е тормозът над всички


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

128
Байрам Байрамов
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 3
С гн Пеевски и данчо ментата към новото начало
отговор Сигнализирай
127
Jojo
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 3
На тоя ,като му гледам физиономията-излъчва голям интелект.Ниско чело,което е показател за слаба умствена дейност,увиснали бузи и мънички очички,като на селски хитрец.В една нормална държава или при предишния строй най-високия пост,който би заемал е месар или бояджия.Средно образование би завършил трудно,да не говорим за висше.Единственото,което щеше да е актуално и сега и преди е,че ще си мре стар ерген.С тая осанка , фигура и интелект не би впечатлил никоя жена.
отговор Сигнализирай
126
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Най-много ще пострада Борисов !!!
отговор Сигнализирай
125
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 6
не плюйте по Доган, спаси ни от влизане във войната с 30 хиляди човека, малкото останала техника и летища за Ф16. Порко и *** от снимката са готови на всичко да не им веземат крадените кинти.
отговор Сигнализирай
124
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Едно гласче ми нашепва в ухото, че ново начало със стари муцуни не се постига. А Пеевски е един от най-старите и най-оцапаните. Просто е невероятна трансформацията му за има-няма няколко месеца от най-мразения в политиката, до морален стожер на демокрацията в страната! Това са чудните метаморфози в т. нар. "български политически живот"!
отговор Сигнализирай
123
Въпрос
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Чистенето в ДПС не започна ли с ликвидирането на Алексей П?Запознатите знаят че в Ловешкия край точно АП създаде крадливите структури на Ахмед Джолан и макар никога да не се е афиширал политически,АП като *** винаги е работил именно за ДПС.Дали наистина свинчо е толкова мощен?
отговор Сигнализирай
122
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 6
Пеевски ще приключи Доган , после и Бойко
отговор Сигнализирай
121
До Анонимен 126
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Ами няма разногласия бе тавариш. Какви разногалсия може да има между кукловод и неговата кукла на конци? Ако някой конец се скъса, кукловода просто захвърля куклата и взема нова. Къде тук е разногласието?
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 2
Аве , нали нямаше разногласия в ДПС , и никога не можело да има !То и Украйн щеше да победи , ама .
отговор Сигнализирай
119
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 5
Наивници без никакъв житейски и политически опит твърдят че депесе се разпада. Няма такова нещо бе друзя, депесе ще се разпадне единствено ако доган се прибере при създателя или пък си загуби акъла като джо фермента.
отговор Сигнализирай
Новини