BGONAIR Live

Всеки десети готов да се пазари за гласа си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
БОЙКО КОПУВА ГЛАСОВЕ ПО СЕЛАТА В МОНТАНА СРЕЩУ 50 ЛВТАКА БЕШЕ НА МЕСТНИТЕ ИЗБОРИ
отговор Сигнализирай
26

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
точно и ясно.Браво.
отговор Сигнализирай
25
Master Blaster Of Di
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Номер 23 е ! Заради такива безотговорни koпeлeнцa ни управляват разни мухльовци! Хайде,изнасяй се в Германия,нямаш място тук!
отговор Сигнализирай
24
Pilcho
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз не гласувам.Вече смятам да гласувам, защото гласовете на *** и на айшетата от турция са по ценни от моя глас.На тях им плащат ,а на мене не.Вече ще гласувам ,но само срещу пари.Баста. Само асан ли е човек.
отговор Сигнализирай
22
jooo
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
takav zakon .. nqma da sushtestvuva nikoga.. dori v mechtite ti ! *** samo DPS
отговор Сигнализирай
21
DevilishSoul
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Точно ако гласуването е задължително, ще има още по-голямо купуване на гласове! Всичко което е задължително и те лишава от право на избор е зле посрещнато! Хората на инат ще си продават гласовете, още повече, че така и ще изкарат по някой лев!
отговор Сигнализирай
20
Червената помия
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Просто се въвежда задължително гласуване по местоживеене и принцип за уседналост поне 6 месеца.Който не е живял в страната последните 6 месеца, няма право да гласува.Лесно може да се провери в компютрите на гранична полиция кой кога е излязъл и влязъл.А като стане задължително гласуването и има глоба от 500 лева за негласували, никой няма да иска да купува гласове.За ваше сведение, в едно Монтанско село приятел ми разказва, че *** глас е стигнал до 90 лева в определен момент.Резултатите сме ги виждали по телевизията.Даже и зам.министър е ангажиран в схемата, и това е само за избори за кмет!Представете си какво е нагоре...Системата била перфектно разработена, всеки гласувал с определен знак, и преброяващите от комисията лесно контролирали при броенето колко пари са дадени и дали са гласували за когото трябва.За това -принцип на оседналост, задължително гласуване и еднакъв знак за цялата страна при гласуване.
отговор Сигнализирай
19
DevilishSoul
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами много9 ясно, че ще си продават гласовете хората! Колкото и да ни убеждават в противното, средностатистическият българин е беден! От беден човек какво да се очаква- ами повече от ясно е, че ще гледа да си изкара някой лев! Като не искат да се продават гласове, да вдигнат стандарта на живот!
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Готов съм да се пазаря за гласа си
отговор Сигнализирай
Новини