BGONAIR Live

Предшественик на Емин призна: Имало е опити за убийство на Доган


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДПС е мафиотска централа, чийто периметър на действие излиза далеч извън границите на България, тя е направо регионален център, който движи трафик от всякакъв вид, включително и контрабанда на горива и метали от териториите на бившия СССР към Турция; 2) ДПС държи под свой контрол всички жизненоважни за функционирането на българската държавност институции, дори и Националната агенция за приходите (НАП), а отстраняването на нейния троянски кон в ДАНС, Иван Драшков, се свързва пряко със смъртта на Емин; 3) Става ясно, че ДПС е изградило паралелна държава в България, а неговият "бизнес-център" е действал като стопроцентова банка. И се сещаме за думите на Доган: "Ако си мислите, че аз, като политик, нямам възможности поне колкото един банкер, значи не разбирате за какво става въпрос в политиката." Чакаме обяснението на ДПС и разследващите органи за намерените 250 незаконно притежавани патрона в кабинета на Ахмед Емин. Впрочем, кой независим експерт ще установи дали законно притежаваният от него пистолет е наистина "Глок" (каквито притежават и Ахмед Доган, и НСО), а не "Зиг Зауер", както твърдят познати на Емин, които са виждали пистолета му? Факт е, че намереното до трупа оръжие е било "Глок", но те твърдят, че Емин такъв пистолет не е притежавал - поне не законно. Тези съмнения ни припомнят и многобройните случаи на инцидентно открити арсенали от незаконно притежавано оръжие у български граждани с турски имена и у дейци на ДПС като варненеца Иван Славков, например, както и за намерения преди няколко месеца огромен арсенал от крадени оръжия, замаскиран в един дол в полите на Родопите - в район, изцяло контролиран от ДПС. Пита се кога ДАНС ще започне разследване на търговията с оръжие, която ДПС върти и дали то не е етап от подготовката на етнически конфликт срещу българската държава - факт е, че винаги, когато се озове на тясно, Доган плаши България с Косовски и Босненски вариант. Дали наистина не е взел мерки и да го подготви? Стана ясно, че лъжата на МВР за "самоубийството" на Емин не минава. Много е елементарна, съчинена в бързината още на 17 октомври, в деня на смъртта, от генералния секретар Павлин Димитров, който я оповести по БНТ, за да даде сигнал на следствените органи до какво заключение трябва да стигнат. Тази версия се свърши работата, която й се възлагаше - обществото я отхвърли. В такива случаи лъжата се връща като бумеранг и удря празната глава, която я е измислила. В момента става точно това - версията "самоубийство" работи за разобличаването на МВР в поредно укривателство на престъпления (след "самоубийствата" на половин дузина ченгета като Божидар Дойчев, Иван Наков, убийството на сестрите Белнейски и т.н.) Затова неотдавна на синия екран се появи поредната мъжка секретарка - Мохамед Реджеп. С изявления, които очевидно са били предварително съгласувани с най-вероятния убиец- Доган, Реджеп подканя ДАНС да измисли версия, която хем да е по-правд
отговор Сигнализирай
22

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Браво 14, да точно така Доган е разработка на ДС която пък беше любима на БСП, сега ДС иска нещо да се модернизира и да става по европеийса и уж независима институция и трябва да изчисти старите, обаче в тази салата Европейския съюз казва ужасно сте корумпирани , БСП решава да жертва някои от верните слуги, но пък верните за да спасяват кожата разкриха мръсните ризи на ДС и се започна разплитането на стария мръсен чорап БСПДС, ДС бавят топката защото Доган знае много неща за тях и техните игри,БСП искат отново да ни яхнат за още четири години и трябва да напрвят нещо велико и неповторимо, мача е много интересен и развлекателен, но лошото е в това е че моита заплата е 420 лева чисти и сега януари като платя парното може и да не ям, а иначе двубоя е интересен единствен в света е няма други като нас....
отговор Сигнализирай
21

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
какъв мъченик! Горкия! само не става ясно кой се е опитвал да го ликвидира: неговата рая или българската! Аз бих заложил на неговия вилает! И това няма да е никак чудно, защото при над 100.000 български турци, които се държат в подчинение както Сюлейман Страшни е държал българите - единственият изход е физическо елиминиране! тези, които сега ще тръгнат да правят от това някакви пи-ар акции, да не забравят, че именно Доган султан е съдействал за възродителния процес! Явно на определени кръгове им е омръзнало да ги лъжат! не забравяйте също за възможния сценарий, описан в предсмъртното писмо на Емин! инсцениран опит за покушение, шепа щураци от българските турци се надигат! Такива поводи са ставали причина за войни! Конкретно - убийството в Сараево през 1914 г. на австро-унгарския принц!
отговор Сигнализирай
20
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хора,какви проверки извършват из сайтовете от властите,някой знае ли ?Спряни са Р2Р,Аvatar,Axel ,Masters и кой знае още кои.
отговор Сигнализирай
19

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ей няма край, наглостта Доганова, сега от къде искара тази змръзнала муха Реджеб, да ни разказва тия глупости и да отклонява мнението, искали да гръмнат НАЙ ГОЛЕМИЯ КРАДЕЦ НА БЪЛГАРИЯ , ами да го гръмнат бе, щом като това *** разиграва овчия български нород 18 години сараи строи не един а 14 милиарда върти и обръща, до убийство стигна, всички партии плаща ,Бойко да ходи по турските свадби, да го гръмнат бе некадърници от полицията, какви са тия глупости с който ни занимавате бе,1500 джамии си построиха ей предатели, къде го има това, колко църкви вие построихте в Турция, колко, че там е стара християнска земя бе главанаци български , да го гръмнат бе народно хоро ще се извие голямо колкото Стара Планина...
отговор Сигнализирай
18

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
17
emi
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ako be6e pod zaplaha Dogan, 6te6e sam d a go kaje ,a ne pak 4rez pratenici ,za da moje posle da kazva pak: ne biah az ,az sam 4ist ,toi e hitar kolkoto vsi4ki na6i politici vzeti zaedno
отговор Сигнализирай
16
Гост
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
че ни писна !!!!!!!!!!!!!!!!Всеки божи ден дрънкат за тоя *** Доган ,колко бил в опасност , как щели да го гръмнат ....че на кого му пука бе ???Един *** по-малко , ще го смени следващия в йерархията .
отговор Сигнализирай
15
norm
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Приемам,че Реджеб е прав,но причините за опитите за ликвидиране на Доган не са политически,а икономически.Знаете как се ликвидират у нас мафиотски босове.
отговор Сигнализирай
14
НФБ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДОГАН..Проблема е в червените олигарси и кардиналите от ДС..тези два клана си съперничат повече от всякога днес на гърба на българският народ..Доган е плод на ДС клана и има своята задача и роля в днешният политически живот на страната..Лошото е ако някои се самозабрави и се вживее като ЛИДЕР...Няма незаменими личности..Случаят Луканов...Империите на Ил.ПавловНа СИКна ВИС..САМОЗАБРАВИЛИТЕ СЕ ПОЛИТИЦИ И "БИЗНЕСМЕНИ" ГИ УБИВАТ РАНО ИЛИ ПО КЪСНО...и историята се повтаря..Цезар е убит ..да живее новият ЦЕЗАР..Ако
отговор Сигнализирай
Новини