BGONAIR Live

ДПС остава в триумвирата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Българин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе, никой не упреква обикновените български турци , помаци и други мюсюлмани! С тях сме едно и също нещо (изключвам само ***!)
отговор Сигнализирай
13
@
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
" пълен и успешен мандат" - как се връзва това със спрените пари за земеделие? А между другото от колко години и колко министъри на замеделието са били от ДПС
отговор Сигнализирай
12
Johnny ATAKSISTA
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
продажници!! оставкааа!
отговор Сигнализирай
11
nemam nervi
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Трябва да разграничим обикновените турци от мафията ДПС
отговор Сигнализирай
10
делфийската врачка
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Решили са, да ни смучат до последно. От тримата най-голям келипир има Доган. А най-голям *** е Станишев. Най-малко келепир, а обра заедно с БСП всички благословии.Вместо да излезе Доган и да се изпъчи и да каже:Хора бре, брей, брей. Това правителство е с мандата на ДПС, брей, брей. Вижте каква я свършихме, брей, брей.Проклятието ще седи и ще сме зле, докато ни управляват, нарекли се турци. Европа им постави оценката. Или ако ни управляват всякакви русофили или американофили. И така ще е, докато българофилите не вземат властта в държавата. Тогава България ще тръгне напред.
отговор Сигнализирай
9
geri
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Kakvo vi pre4at turcite! Te sa tihi, trudolubivi i to4ni! Da jiveem v mir i sgovor!
отговор Сигнализирай
8
ASPARUH
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
TAKA NARE4ENIYAT VI car STOI POKORNO PRED SVOYA GOSPODAR douuan
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
vizte toz v dyasno kak stoi pokorno pred douuan i go gleda v ustata e TO4NO TAKIVA HORA SA BILI PREDI 150 GODINI PREDATELI
отговор Сигнализирай
6
Айнщайн
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Аз искам да се обърна към номер 5.Я си прочети историята!Например Левски,Ботев,Капитан Петко войводам,Чавадар Войвода или Индже войвода на колко години са били когато са се борили против турците.Гоолям тестостерон на 40-50 години ще да е.
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
И искам да се обърна към голобрадите тиинчета с много тестостерон в младите си тестисчета, че това не е футболен мач на който да викат бой и смърт, защото футболния мач свършва, но ако другия мач почне вие първи ще плачете и ще искате да свърши, но той няма да има край.
отговор Сигнализирай
Новини