IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Пеевски реагира за изключването от ДПС на Доган: Сбирка на отцепници


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

184
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 7
Това не беше добър ход. Шиши го предупреди по най-явния начин като арестува даже и Вълка. Това е демострация на извънредно голяма сила! А още не е използвана тежката артилерия!
отговор Сигнализирай
183
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
Аз пък не виждам кой български съд ще реши, че ДПС не е на Пеевски!
отговор Сигнализирай
182
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 2
Сега Пеевски ще си създаде негова партия - Д.С.П. / Делян Славчев Пеевски /
отговор Сигнализирай
181
Ха-ха
преди 8 месеца
Харесвам 34 Не харесвам 1
Предчувсвам как Прасето ще бъде ритуално заклано и всички ще ръкопляскат на Сокола!
отговор Сигнализирай
180
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 16
За жалост ДПС се оказа най тоталитарната партия, по зле са от комунистите. Как е възможно в 21 век да има такива срещи в имения на вождове-диктатори. Пеевски не е по различен от всички, които карат джипове големи като кораби и те натискат по магистралата. Такива като него са на всеки км. Защо никой не казва за тях, а само Пеевски повтаряте. Ако сте сами срещу него си вържете здраво гащите, че дупарата да ви е яка мишки такива.
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 1
Шиши полека лека се е запазил към централния при бай Ставри където заедно с Данчо Ментата му е мястото Пак ще свали някой друг килограм
отговор Сигнализирай
178
Българин
преди 8 месеца
Харесвам 20 Не харесвам 1
Коледа идва! Да заколим прасето!
отговор Сигнализирай
177
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 3
Не виждам кой български съд ще реши, че ДПС не е на Доган
отговор Сигнализирай
176
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 39 Не харесвам 1
Ще се гъбаркаш с решението на САЩ по магнитски , с Преидента , с Бойко и Герб , с Възраждане , ще цепиш Величие , ще удариш Цв.Василев ,Черепа ,Вълка и очаваш да няма ответна реакция .Сега въпроса е дали има доказателства за да се превърне в национален герой или ще целуне ръка да го оставят жив и здрав и беден разбира се .
отговор Сигнализирай
175
Анонимен
преди 8 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 1
Сега логиката сочи , че ДПС си е на Пеевски , защото останалите се отцепиха и сега като кави го излючват ? Има обаче и друга хипотеза ,ЦОП излючва Пеевски заедно с няколко от членовете на ЦОП и така сваля кворума и по този начин Доган и компания напълно законно си го излключват от партията
отговор Сигнализирай
Новини