BGONAIR Live

Минута нужна на Гагаузов да подаде оставка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Гагарин
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Де го тоз кьсмет с оставката.
отговор Сигнализирай
16
VU4KOV
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
15

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Да я извади най-после от джоба си, та да ни олекне и нека примерът му да бъде заразителен:) Стига са ги държали и са ни плашили, че са готови да я подадат...оставката си, де. Откога чакамеее,но от друга страна лесно искат да се измъкнат от натаците, които сътвориха. Този Гагаузов лъже, защото фактите са налице - вижте ни пътищата, след всеки 10 км трябва на сервиз да ходим! За какво са тия такси, моляяяяя? Да пълним джобовете на такива, които живеят като *** на наш гръб ли, че и на държавата?! Ама ха!
отговор Сигнализирай
14
пътстройментак
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ако имаше морал (кво е туй) оставката му трябваше да лежи от 2 години на бюрото на Станишев. Защо му трябва минута- имаше 4 години. За това време магистралите изчезнаха, а нови няма.
отговор Сигнализирай
13

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не оставака ами като вземя една дряновица...
отговор Сигнализирай
12

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Гагаузовци разни ... жалки *** ... докопали са власт и пари и крадат и лъжат и мажат и на всичко отгоре разиграват сценки на засегнато достойнство ... щял да подаде, тоя с влекач да го дърпаш - неможеш го одмести от властта, обаче блъфира.
отговор Сигнализирай
11
varban
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
aide BE ot 15.54ch minaha sumatiminuti!
отговор Сигнализирай
10

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЕДНА МИНУТА МУ Е НУЖНА НО ЦЯЛА ВЕЧНОСТ, ЗА ДА ГО НАПРАВИ
отговор Сигнализирай
9
norm
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В нормалните страни министрите не чакат да им бъде поискана оставката а сами я подават и след малък гаф.Но там не управляват нито бивши,нито настоящи комунисти.
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А когато ти прецениш, че трябва да го направиш. Стига вече с тези комунистически номера, Гагаузов!!!Еееей...май пак с кръв ще я давате тази власт....
отговор Сигнализирай
Новини