BGONAIR Live

Бойко аха да намали данъците, но уви


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
(или по-точно за правещите се на неразбрали)Повишените данъци означава повече пари в общия кюп от където се взимат парите за дутиране на общините и какво ли още не, а не повече само за София. Съответно тези повече пари от платилите в София данъци няма да отидат за плащане за сметта и съответно няма как таксата за смет да се намали.
отговор Сигнализирай
9
балкандо
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
На какво отгоре иска да променя радпределението на постъпленията в бюджета. Централизирането на институциите и обществените поръчки достатъчно изсмукаха ресурси от малките градове към големите. Най-много естествено отиде в София. София не е харчила за училищата и детските градини на поне половината си население, но никой малък град не е поискал обезщетение за привлечените в столицата млади хора. При това малките градове нямат избор, защото университетите са предимно в София.В тази спорна тема Бойко се опитва да печели симпатии от столичани, но може да затъне жестоко, защото поне половин София е пришълци.
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Забелязвате ли прилика в снимките към тази статия и от "Тези лоши, лоши ченгета..."? И тя май не е само външна:)
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ех За Малко Да Стане
отговор Сигнализирай
6
Гюро Михайлов
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
*** за зеле не става от тоя и на всички в парламента и извън парламента. Само Брюксел ако се намеси здраво може да живнем малко. Иначе тия ще ни изпият и кръвчицатна от алчност...
отговор Сигнализирай
5
;-)
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
"На въпрос дали не е необходимо намаляването на такса "смет" заради повишените данъчни оценки на имотите, Борисов посочи, че правителството първо трябва да обясни защо повиши оценките, а в същото време не помага на общините с допълнително финансиране."Титан на мисълта - с какво увеличаването на данъчните оценки товари общината за да му трябва компенсация? Даже така му развръзват ръцете да получава повече.Днес е слънчево, а въпреки това не ми дават повече пари. Утре ще слънчево, а въпреки това не ми дават повече пари. Вчера се е родило н-тото китайче, а държавата пак пари не дава.
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Бойко, Бойкоо, не е лъжа, че управляващите не са най-кадърните, не е лъжа и че се занимават с ПР... Ама между другото и вършат по нещо. А и точно най-голямата медийна звезда да се изказва за ПР акциите на тоя и оня... Малко е нагло, не ти ли се струва?
отговор Сигнализирай
3
ММ
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Този пън хем иска пари от държавата, хем не може да ги изхарчи.Боже пази България от властолюбиви и амбициозни некадърници.
отговор Сигнализирай
2
безпартиен
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Я пак Бойко - кой казваш се занимава с ПР-акции? :))) Всички сте един дол дренки ми се струва.
отговор Сигнализирай
1
sasho
преди 17 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
По-високи данъци от ББ, повече парички в банката на Цветелинка !?
отговор Сигнализирай
Новини