BGONAIR Live

Миков към трите мобилни оператора: Пратете ми SMS с "Не на корупцията"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
o da i s tozi sms shte sprat korupciata v BG za vechni vremena *** telefonite da zadrustqt s sms-i nikoi nqma da oburne vnimanie shto za gluposti govorish samo
отговор Сигнализирай
10
DevilishSoul
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Миков, накарй мобилните оператори да ти пратят СМС с текст : "Ние няма да злоупотребяваме с личните данни на гражданите и ще уволним дисцплинарно всеки наш служител в квартален офис опитал се да продаде такива"... МВР, Миков я кажи съгласно кой закон , коя алинея и коя точка ще се наказва злоупотребата с лични данни на физически и юридически лица от страна на мобилните оператори и ISP-та, след 01.01.2009 год.? Кой орган ще разследва подобни случаи?
отговор Сигнализирай
9

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
13 - та заплата, щото вече виждаме, че в съдебната система всичко е ок, като получиха - 13, 14 и 15 заплата !!!
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
За коя корупция, бе Миков, най вероятно за МВР говориш, щото няма да им дадеш 132 - та заплата, щото вече сме сигурни,
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Лелеее тия биха Буш по тъпизъм! Нали от нашите данъци вземате за да се борите уж с корупция щом стигнахте до подаяния работата не е никак на добре , а аз откъде да знам, че този СМС няма да напълни някое джобче? И едва ли ще видя доказателство , че парите са ми употребени правилно . Go to Hell Меков човек като не може да свърши някаква работа си намира друга по-подходяща
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Тея съвсем изперкаха!!!!!
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Л.а.й.н.а.р. каква идея си родил бе. Ходи се прегледай някъде вземи и си и пижама че със сигурност ще те хоспитализират.
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Абе Миков то с есемеси таз работа не става.Недеи така, разните бандюги и корумпирани чиновници ще изпукат от смях.Вероятно това е ,,скритата '' цел на кампанията.
отговор Сигнализирай
3
Sgt.Hale
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Миков е обърлак празниците..Такъв призив трябвада направи за денят на шегата:))
отговор Сигнализирай
2
aman
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
,,BORBA,, S SMS,HA,HAAA.EIII,SVINE,OSTAVETE TIKVATA NA MIRA
отговор Сигнализирай
Новини