IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Първанов видя нулева толерантност към корупцията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

54
Пилот
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Първанов видя.... Дядо Йоцо гледа....
отговор Сигнализирай
53
varnata
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
abe neka toi si govori i p6e na drugarite navynnie v BG nali si znaem kakvo e i kakyv e?na izborite nie 6e glasuvamene tezi ot EK
отговор Сигнализирай
52
sas
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо споменават корупцията, само като се заговори за европейските фондове. Ако е с пари на данъкоплатците какво е ? Затова като ни спрат фондовете, финансираме проектите от държавният бюджет, и там вече...няма корупция.
отговор Сигнализирай
51
liktor
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Гоце , а ти толеранто ли застреля козлето ,бе ???
отговор Сигнализирай
50
следовател
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
1.каква е отговорността на главния прокурор за срамния еврофакт, че лицето Людмил Стойков /главен спонсор на президента/ е обвинен от прокуратурата не за крупна кражба от еврофондовете, а за дребно пране на пари? И как Велчев допусна това, след като има европейска заповед за арест на Стойков, уличен в измами с европейските структурни фондове? Кой нареди на прокурорите да изменят европейското обвинение към Стойков? И има ли за тях значение фактът, че олигархът е спонсор на държавния глава и притежава морския комплекс "Дюни" и комбината "Стомана индъстри" в Перник?2.защо Борис Велчев реши да повдигне към бившия вътрешен министър скромното обвинение, че издал името на секретен сътрудник на ДАНС, след като Румен Петков има далеч по-големи грехове?3. защо главният прокурор бездейства по казуса "царски имоти" и позволява на Симеон да присвоява гори, земи и резиденции, за които няма валиден нотариален акт? Не пази ли по този перфиден начин тройното правителство? Което си е чисто партийна, а не прокурорска функция.4. дава ли си сметка главният прокурор, че еврокритиките към България са резултат предимно на неговото бездействие? Последното не е признак за висок интелект. Но в строящия се от потомците на Политбюро примитивен капитализъм интелектът се демонстрира не с почтен труд, а с натрупани пари и материални активи. А понятията "почтеност" и "труд" са трудно приложими към главния прокурор на републиката.
отговор Сигнализирай
49
boristodorov56
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ТВА *** - СРАМ НЯМАТ! ХАРАКИРИ ЛИ ЩЕ СИ ПРАВЯТ? - ПРАХ В ОЧИТЕ ***, КОИТО КАКТО ЗАБЕЛЯЗ ВАТЕ - НЕ НАМАЛЯВАТ! ПОСЛЕ - ИВАН КОСТОВ ИМ Е ВИНОВЕН!
отговор Сигнализирай
48

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Най-новия виц - българският президент изнася лекция на тема "Антикорупционни практики"... По тоя случай се сетих за един друг виц от времето на комунизма - бай Тошо си подава ръката от прозореца на самолета и му открадват часовника... Е, немат спирка тия червени хумористи...
отговор Сигнализирай
47
БЪЛГАРИН
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Нашто Гоце преди да сгази лука в чуждата държава, го огази безнаказано у нас/ кога трепеше вълци,а хората горяха като факли във влака/. Поради заетост, с криминалното си хоби селянина от Сирищник пропусна да обяви национален траур. И няма повод, няма сила да принуди лъжеца да си подаде оставката...В Япония при такива случаи си правят Сепуко, у нас *** си правят Секуро ...Тоя чвор,ни изложи пред света - Заниманията на "президента" Гоце го характеризирет напълно!Като един истински комунист - селянин, с надебелял от добра храна врат, Първанов се отдал на "мъжки" удоволствия, избиване на невинни животни и на зависими от него жени. Комунист-интернационалист.
отговор Сигнализирай
46
възмутен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За себе си реших, че Георги Първанов - с това информаторско, чирашко и звучащо доста инфантилно прозвище Гоце, дадено му от органите на Държавна сигурност, не може да бъде мой президент.Нали разбирате, човек с две имена не може да няма и два живота. Единият за пред прожекторите, а другият - когато угаснат. В публичния си живот той е бла-бла-бла-благо говорещ, народен, харизматичен лидер, а зад завесата - мълчалив като безгласна буква, маша в ръцете на безотечествения made in Moscow елит. Затова и патриотизмът му е червив отвътре, макар отвън да изглежда лъскав като намазан с течен парафин.
отговор Сигнализирай
45
....
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Новини