BGONAIR Live

Сбор на "Атака", бистрят изборите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
....
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ще обере утайката на обществото и толкоз-аз съм националист ,но в никакъв случай няма да подкрепя повече партия Атака!!!!!!!!!mi toy si e lud i pove4e ne6o smotan,gleda samo da pravi politika ot girba na Turcite ,smotan e,i sa onezi koito o6e mu vyarvat,i virvat sled nego,i v tv to mu vse *** za Turkizizaciyata v Bg,4e tiya hora ne sa li BG grajdani???abe smotanooooooooo ya go razkarayto toya lud ot tuka ....
отговор Сигнализирай
11
Ventor
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Волен е безпринципен човек -докато бе вън от парламента говореше и обещаваше куп неща -какво изпълни от всичко това ?Уреди си доведеното синче за евродепутат ,така и не се разбра за някакъв сериозен законопроект внесен от Атака .Вместо това -скандали и смехотворни акции ,бръщолевения за -национализация , безумно искане от Сърбия да върне територии на България ,мерене на децибели от високоговорители на джамии ...... С думите си Волен обаче по повод на протеста на полицаи "като те протестират -тях кой ще ги бие? "-----този заблуден човечец си отряза с грандиозен замах едно 60 000 гласа от предстоящите избори !!!!!!! Той дори не е далновиден като политик !!!!! Ще обере утайката на обществото и толкоз-аз съм националист ,но в никакъв случай няма да подкрепя повече партия Атака!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
10
cv
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ДЕПУТАТИТЕ, от управляващата ни КЛЕПТОКРАТИЧНА "ТРИАДА", се разбягаха и това е естествено..., Пирински се вживявя в ролятя на Павел Морозов и САМ С ГЪРДИТЕ СЕ ЩЕ ПРЕСРЕЩНЕ "ВРАЖИЯ" ОГЪН......Но къде са ДЕПУТАТИТЕ ОТ ОПОЗИЦИЯТА..., които след няколко месеца..., ЩЕ РЕВНАТ ПО МЕДИЙТЕ КАТО ГЛАДНИ ЛЪВОВЕ.....Къде са СДС, ДСБ, Другите незапомнящи се мижитурки..., къде е ВЕЛИКАТА "АТАКА", Къде се скри "народния трибун" Сидеров, къде са "Синдикатите" - Тренчев има опит в превземането на Парламента..., защо не посрещат протестиращите пред Н.С., ако Тренчев пак е пиян, КЪДЕ Е "ВЕЛИКИЯ"СИДЕРОВ???ЯВНО И ТЯХ ГИ Е СТРАХ ТЯХ ОТ НАРОДНАТА "ЛЮБОВ"...ИЗЛИЗА, ЧЕ ВСИЧКИТЕ 240 "НАРОДНИ ГРАБИТЕЛИ" И СИНДИКАТИТЕ, НИ "РАБОТЯТ" ЗАДРУЖНО ПО "ТУРСКИ"...
отговор Сигнализирай
9
VOLEN STANISHEV
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Россия!!! Россия!!! Россия!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
8
фашист
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Атака изскочи от задния двор на СДС и БСП, за да дискредитира фашистката идеология. Сега ако се зароди автентична фашистка партия в България, кой ще й повярва? Не очаквайте нищо от Атака, това е обикновена разработка на тайните служби за корумпиране на национализма и национал-социализма. Класическа схема по подмяна на ценностите с оглед на бъдеща изолация на всички поддръжници на национал-социализма.
отговор Сигнализирай
7
sfff
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
5
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Вместо да си бистрят изборите,да бяха излезли и те с народа ! Костов,шушумигата,къде се скри и той ? Нали не спря да грачи до последно,заедно с платените си клакьори ! Отпускари...!
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пак Болен ще изберат.
отговор Сигнализирай
3
From Germany
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В шайката наречена "(Х)атака" са се сьбрали най-големите некадьрници, *** и *** не само в цяла Бьлгария, но и в цяля Европа
отговор Сигнализирай
Новини