BGONAIR Live

Борисов се кълне: На тъмно кабинет не съм правил!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
norm
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Волен не е бил до сега във властта,но освен няколко публични скандала,друго не си спомням да е направил.А заявката му за съвместно управление с БСП след изборите е очевидна.
отговор Сигнализирай
7
Pensioner
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кога и къде ще дава Бойко по 100 лв? Много е важно да знаеме, къде да ходиме. Все пак ние сме болни и възрастни и не можеме много да стоиме на студено.
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бойко нещо много тих напоследък, не се изказва по актуалните въпроси както обикновено, мълчи си.Гледа дали ще му се вържат хората на протеста на 14 и тогава сигурно ще се появи пак като месия! Хора, бъдете умни, гледайте реалността, не ставайте овце в стадото на ГЕРБ, не ставайте слугини и глашатаи на Бойко Борисов!
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Най-добре да е чичовото и Капка, те са се доказали че най-добре клякат и застават на задна прашка по команда по посока на Москва.
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Хора като Иван Костов и Бойко Борисов не трябва да претендират за участие в управлението на България, след като вече са били в управлението и е известно какво са направили
отговор Сигнализирай
3
smehhh
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Za vas 6te si dam glasa,no ne zabravqite obe6taniqta si-NIKAKVA KOALICIQ S PARTII OT UPRAVLQVA6TATA SGAN!!!AKO I VIE IZLUJ4TE -ZNA4I EDINSTVENIQT IZHOD ZA MEN E LETI6TETO ILI DA VI VIDQ NA BESILOTO!!!
отговор Сигнализирай
2

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
1

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе де го Волен на протеста? Къде го по въпроса с газта?Крие се като оня другия *** - Доган.И двамцата са от една партия - най-голямата тая на ДС.
отговор Сигнализирай
Новини