BGONAIR Live

Жан изскочи! Напуснах БСП, срам ме е от Станишев


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

117
Nushka
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Kakvi sa tezi gluposti,vmesto da izlezem vsichki na protest,tuk prisystvashite prikanvat za spokoistvie i bezuchastie na mitinga.A be Vie bylgari li ste ili africanci opitomeni!Ili iskate po-veche milioneri i miliarderi v dyrghavata.Emi ta to koi ostana v tazi bedna dyrghavica?
отговор Сигнализирай
116
Бачо
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
руската култура- "И в най-лошия човек има зрънце добрина".Някои хора(грешка- комунисти) се опитват да ни обяснят колко всъщност било добро това недоразумение на природата, наречено Жан Виденов! Та той няма акъл за 2 стотинки по курса от неговото време при това. Бил честен- да де, ама само към партията и себе си.Живеел в панелка- ами то и прасето не разбира защо хората пият кладенчова вода, обаче това не означава, че трябва да пием всички помия, защото й харесва на прасето!Хубаво живеели- защото имахте партийни билети, затова. Аз 4 год. подавах молби за виза до Гърция и я получих 1990 год., докато партийните функционери пътуваха безпроблемно. Но ... само те!Било евтино- КОЕ! Един телевизор струваше колкото 4 заплати на инжинер, а трябваше да се редиш на опашки, да се записваш и т.н.Имало ред- ами да го въведат и сега- Станишев, Пирински, Живкова и т.н. са все наследници на първенците от онази епоха. Защо не започнат да работят като предците си? Защото трябва първи да се вкарат в затвора, затова!Липсавал им комунизма- ами отидете да живеете в Северна Корея, Китай, Виетнам, Куба или най-добре в Беларус. Обаче ми се струва, че носталгията ще ви мине още на първия месец.СМЕШНИЦИ
отговор Сигнализирай
115
dublin
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
TOZI *** KAK PAK NE GO E SRAM I DA SE IZKAZVA-ZABRAVI LI DO KADE NI BE6E TOKARAL-1 KG KA6KAVAL=1 MESE4NA ZAPLADA,MNOGO MI E INTERSNO,NE SME6NO MI E NA KAKVO GI U4I V TOVA 4ASTNO U4ILI6TE,AMA TO KOE LI E STOKA V BULGARISTAN.
отговор Сигнализирай
114
Желязко Желев jele
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
.........Тои беше тотално прецакан от своите тук и от всички от вън.Да отбележа само БНБ и часните банки.Виденов нямаше власт над банковата система ,а не се реши на извънредни мерки и слава богу.Тои носи вина единствено,че беше от БСП и и даде лице за да мародерства.Когато го осъзна се оттегли мирно и кротко.
отговор Сигнализирай
113

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
!Бе и сега е марионетка!Такива са Гоце и СерГей!Във форума трайно са се настанили платени писачи.Ето например 88 с гордото библейско име "Павел".Същият ни убеждава,че Жан не е крал.И какво от това.Полувината банки фалираха.Глупаците изгубиха спестяванията си.Тръгна Масовата преабация,но изчезна хляба.Вземахме 3-4 долара заплата.Живот като в приказките!Ето 97-Аз!Мафията и групировките свалили Жан?Свалиха го хората,които бяха озверели от глад и студ.Иначе мафията и групировките доста добре си живееха и правеха невероятни кинти.107-кризата 97 година внесена от вън!Не другарю,паднала е от Марс!Тази криза бе част от стратегическия план за ограбване и унищожаване на държавата.Комунистчетата ги е страх от утрешния протест.Неслучайно СерГей заминава за Москва.Поканил го бил ***.Краставици на тракалета.Ама Р Овч се прибрал.Сигурно ще говори утре на митинга.Записал се е за изказване.Преди него е агент Гоце.Ще разкаже на премръзналите за трите големи шлема дето ни зашлеми.
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Номер 110 е прав ! Все ще се намерят *** в стадото да блеят жалостиво ! И едно време,и сега - добре са тези по високите етажи на властта ! Едно време най-добре живееха подмазвачите и комун.ку..ви(ударничките на соц.труд) ! Те командваха със злоба и хъс обикновенните работници и си умираха от кеф,когато партийните секретари ги обарваха по *** !
отговор Сигнализирай
111
emigrant
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
EDVALI STE GO PRO4ETES , NO , AKO SI GI NAPUSNAL , KASNO E 4ADO ,,,,,TE TI UBIHA IMETO ,OSTAVAS SI V ISTORIATA NA BG , KATO MARIONETKA ,SORRI !!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
110
14 ПРОТЕСТ
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
#99,#104,#105,#106,#107 и #108. За будали ли ни смяташ бе червен гущер.Като ти е било хубаво при диктатора Тошо - отивай при него.Не рамътвай водата. ! Всички на ПРОТЕСТА!
отговор Сигнализирай
109

преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ti si jivei s misalta za predi 20 godini...vsichki znaem kolko kufarcheta s pari sa se iznesli ot bg togava, sega za tova sme v tova deredje..
отговор Сигнализирай
108
Wanq
преди 17 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
живях 25 години ппо време на социализма, и още 20 след това. Досега. Много хубаво се живееше при т.нар социализъм, въпреки, а, че аз съм от най-обикновено семейство - не сме знаели какво значи притеснения, и безработица, винаги имаше пари, ако знаете какви сватби се правеха, какви купони имаше по време на социализма. Народът имаше пари, живееше спокойно и охолно. Това е истината. Най-страшното и бедно време настана след 1989, а зимата на 1997 беше най-страшната - точно по същия начин се организираха изкуствени протести, свали се правителството, настъпи страшна бедност и какво дойде Костов, после Царя - нищо не се промени, само стана още по-лошо, жалко че толкова хора тогава умряха. Не отивайте утре на този протест.Toй е измислен.И фалшив.
отговор Сигнализирай
Новини