BGONAIR Live

"Гергьовден" се вля в Движение "Напред"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
с уста като кокоши г.з е едно рядко противно и непочтено момченце-*** и голям ,ама много голям ***!
отговор Сигнализирай
10
димитровден
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Скоро ще се разлеят!:)
отговор Сигнализирай
9
котаракъ
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Така е, Танче, "целта оправдава средствата", най-вече, след ,като савкусили от кацата с меда. ;-)
отговор Сигнализирай
8

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
ami tia bokluci fesove ne sa slagali o6te ama ve4e e fakt,za6toto tova e podvlastna na dogan i goce formacia
отговор Сигнализирай
7
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ами да обяснят идеите си ! Ама така,че да ги чуем ! Защото тези от Напред" съвсем скоро се пръкнаха !
отговор Сигнализирай
6

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
танчетонет...по написаното разбирам, че си туркиня с български паспорт и без българско самосъзнание, която живее в европейска страна и се страхува от вмро, защото някой и е обяснил, че това е като атака и лудите там. (може и да си турчин с ник, който чета грешно:)) аз доколкото знам, вмро се интересуват от македония, западните покрайнини и т.н. и грам не се занимават с турция и азия, но на дпс-то им се казва, че всички са против турците и искат да ги убият...щом ползваш интернет, би следвало да си поне средно интелигентен/на...а предполагам си учила и история...така, че не знам от какво се плашиш...и въобще знаеш ли идеите на вмро (нямат нищо общо с каракачанов и който им е там лидер сега)...
отговор Сигнализирай
5
tan4etonet
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе партиите могат да си сменят лидерите всеки ден,ама нали идеите им си остават все същите !
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До 3...Момче... явно си Бойковист, Доганист или Сидеровист...Може и Костовист.. Не всички партии в БГ са с едноличен лидер крадец, обирджия и мутра..като изброените по - горе...А за Каракачанов - да, май ще е добре, ако хората от ВМРО вземат, та го сменят..Тогава ми се струва може и да спечелят доста гласове....
отговор Сигнализирай
3
Бай Брадър
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Блиудолизци и *** като Карака4анов и син4ето Дилов са готови ба6та и маика да продадат,с дявола да се съиузят, само и само да влезят в в НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ, което правилно ве4е нари4ат парламент за6тото е една ПАРЛАМА и една говорилня между глухи ако вместо в някоя кръ4ма или бардак се сбъркат и влезят в НАРОДНОТО СЪБРАНИЕ. Заспали братя,събудете се и елате на 14 януари 2009 г. да изметем *** !
отговор Сигнализирай
2
ТОП ИДИО.Т
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ние сме с вас.А пари за нас?Ще има ли?
отговор Сигнализирай
Новини