BGONAIR Live

Станишев освободи зам.-министър Галина Тошева


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
г-жо Тошева,във вашия случай първо *** напускат кораб а,гризачите са последни
отговор Сигнализирай
10
добряка
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Какво не и харесвате, бе серсеми? На три водки ще го смръкне като *** ***
отговор Сигнализирай
9
Гошко
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В Полша, един министър си подаде оставката само защото един *** се е самоубул в ареста, който е под неговата юрисдикция. Нещо подобно да се е случило в страната КАТИЛИЯ. Защото комунистите са се хванали за властта като за х-й. Това ще им изяде главата. Трябва и малко самокритичност. Поета го е казал: "какво значи някаква си личност". А уж и той е комунист, но те нали не са научили друго освен да лъжат и да грабят. Затова трябва всеки нормален да хване тоягата, та да ги научиме и на малко МОРАЛ." Какво значи някакъв си МИКОВ"
отговор Сигнализирай
8
рупи
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
СТАНИШЕВ И ЗА ТЕБ ТРЯБВА ТАКОВА ОДВОБОЖДЕНИЕ
отговор Сигнализирай
7

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Момичето е от НДСВ бе, недейте чак толкова да злобеете. Те червените поне ги изриат хубави да не им личи некадърността, но нейната некадърност няма ка да се скрие от света, дори да я бяха разкрасили. Тъй че жълта е а не червена... само уточнявам!
отговор Сигнализирай
6
свеж
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Надка Балева е по-красива.А пък Петър Димитров-по-умен, Румен Петков0по-честен с пр.В БСП са по-по-най.Да ги изметем на друга планета тези по-по-найковци.
отговор Сигнализирай
5

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Sled tova i SEBE SI da osvobodi6 ot vlast, 4ervena sgan mrysna !
отговор Сигнализирай
4

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Tazi e nai-krasivata dama v B C P
отговор Сигнализирай
3

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Тая мила женица е най-голямото недоразумение в МИЕ и изобщо в обществената сфера! Тя наскоро научи, че съществува прав и променлив ток, а е зам-министърка на енергетиката !!!!Сега ще й дадат да управлява 4 милиарда държавни пари и хаоса ще е не тотален, не пълен, а направо вселенски !!!
отговор Сигнализирай
2
az
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
същият този вампир оглавяваше кризисния щаб за газа и му трябваха 11 дни да вдене че газа може да тече и в обратна посока
отговор Сигнализирай
Новини