BGONAIR Live

Разлъката в ДСБ заради принципа "плащай и влачи"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

90
jKj
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
"Idva" v rozovite ti nochtni fantazii - a te sa ti polezni - paziat ot stres.
отговор Сигнализирай
89
Liktor
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Kostov i DSB otnovo 6te igraqt re6ava6ta rola v novoq Parlament !Mnooogo gi e strah 4ervenite khmeri !!I s pravo !Kostov idva !!!
отговор Сигнализирай
88
гъбаря
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А бе,ненормалници,как не разбирате,че Костов си изпя песента!Повече не е нужен на червените!След това и царя им свърши работа,и той си отива!Сега на ред е ББ!Ква демокрация,кви 5 лева!?Комунизма е навсякъде във всичко!!!За който и да гласувате,ТЕ броят бюлетините!!!
отговор Сигнализирай
87
реалист
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Или си агитатор или не можеш да мислиш! Костов се криел от разследване...хаха. Те не спряха 5 години да го разследват, ати ми говориш глупости. И нищо не доказаха, нали. А можеха да инсценират много неща, нали следствие, прокуратура и съд са тъмно червени. Проблемът не е, че се опитва да прави широки коалиции. Това е само положително нещо. Най-голямата грешка на Костов преди беше, че прекалено твърдо отстояваше принципите си. Когато си политик трябва да правиш компромиси със себе си, иначе няма да управляваш...и няма да можеш да направиш нищо за страната си. Гласувам му пълно доверие! Ще влезе отново в парламент - може и начело!
отговор Сигнализирай
86
marinov
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Абе тия тримата какво са направили за България бе. Те освен да се оплакват знаят ли друго. Българска работа ей. Това са службогонци, които мислят само за пари и власт. Тия тримата хубостници още от началото при учредаването направиха много бели особено в Студентски град. След като Костов ги ражалва и свали от власт почнаха да го плюят.
отговор Сигнализирай
85
анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Много си наивен,приятел.Зящо повтаряш простотийте на комунистите,че Костов бил разцепил силното СДС.ного преди Костов да напусне СДС бе изоставено от Софиянски и от Петър Стоянов.А когато Костов си тръгна СДС бе на дъното под ръководството на Надежда Михайлова.Ако не вярваш разлисти вестниците от онова време и ще се увериш.
отговор Сигнализирай
84
до 75
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Надай се ку..на пияни жени!:))
отговор Сигнализирай
83
Учуден
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Кой ги е учил комунистите толкова много да говорят, но никога- истината. Тези папагали на отдел "Агитация и пропаганда" никога ли не изразяват лично си мнение?
отговор Сигнализирай
82
az
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За себе си си прав - но ако си емоционално натоварен - "има да си връщат", то цял живот те чакат проблеми с Нейно Величество Обективността - sorry за което :-(...
отговор Сигнализирай
81
ае
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не са много - един или двама под различни имена
отговор Сигнализирай
Новини