BGONAIR Live

Б.Б.: Станишев и Доган ни направиха за смях пред Европа


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Мк
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Как така всички нови членки успяват да усвояват тези пари, а само ние не можем? ЕС има интерес ние да сме БОГАТИ, защото тогава ще имаме повече пари за бюджета на ЕС. Именно затова са тези фондове, за да ни помогнат да станем БОГАТИ!!! Единствените, които не искат ние да сме богати е не ЕС, а БСП и ДПС, които искат да откраднат тези пари, за да са ОЩЕ ПО-БОГАТИ и да имат с какво да плащат на кучета като теб да плюят по форумите.Набийте си го в главата ***, ЕС няма полза от бедняци! Бедняците по принцип никой не ги ще. Сега може би за пръв път в нашата история имаме шанс наистина да станем от отбора на богатите и както винаги такива платени "патриоти" като теб (Слави Трифонов, Кеворк, Бареков Тошо Тошев и тн) се опитват попречат на това.
отговор Сигнализирай
63
amet
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
koy e tragnalo sas tur4ina i roma ,500 godini E garantsiq 4e shte komandvad do USA,i drugata garantsiq e 4e krasivite balgarki sa sas nas,zashtot im pravim kefa,dokat texnite maje sa na greena rakiq,i kat se varnat direktno piqni trup vav legloto
отговор Сигнализирай
62
jeni
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
В Америка Бойко говори също като Тодор Живков Нали едно време му бил там пазач Наред с него и с комунистите вървял рамо до рамо И сега тръгнал да се прави на някакъв си там по резличен И той е от тях Отишъл в Америка да говори на студентите за матриал Да не забравяме че комунистическите чеда учат на запад Аз лично познавам трима такива чийто бащи бяха деректори на предприятия и партиини функционери Учиха ни на комунизъм и колко лошо било в Америка а техните деца сега са точно там
отговор Сигнализирай
61

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
63 е прав,защото има една много важна причина:ако ЕС искаха парите и фондовете да достигнат до хората и фирмите,те можеда да направят офис във всеки голям град и така да направят личен контакта те какво направиха?офиса в София го закриха,то не че имаше файда от негоаз нали съм ходел,викат ми средствата са изчерпаниами тогава за какво сте тука питам аз?ЕС не иска ние българите да сме добре,да имаме пари и независимостоще от затварянето на двата блока на АЕЦ ме усъмниха,вика де да знам,може наистина да са стари по стара технология.но най-малкото можеха да помогнат за модернизация
отговор Сигнализирай
60
...---...
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
И хлябът и токът и въобще всичко идва от БСП! Хайде сега успокой се гълтай хапченцата и бягай да спинкаш! И да се завиваш добре, че да не вземеш да истинеш! Хайде холан стискай до изборите, че иначе кой ще гласува за нас! Само БКП, пърдон БСП! И КПСС! Ура-а-а-а-а, другари!
отговор Сигнализирай
59

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
добре че ти не си женчо
отговор Сигнализирай
58

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бойко Борисов е женчо и мрънкало!
отговор Сигнализирай
57

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Той Бойко и сега не работи нищо, какво остава за летните месеци! Май ще му се развали курорта заедно с мутрите заради изборите, ама няма как! Бойко Борисов е ***, некадърник, мързеливец и шимпанзе!
отговор Сигнализирай
56
Асен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Наистина ги уважавам,но както не се разрешева на непълнолетни да гласуват,защото са млади и много неща не са им ясни,така има и страшно много "изкуфели" страрци.Резултата е че те решеват кой да ни управлява.Жалко но факт
отговор Сигнализирай
55

преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За сведение-в Турция строеж на нова джамия се разрешава на 30 000 мюсулмани,а тук ББ разреши втора.Така ли ще оправи държавата?
отговор Сигнализирай
Новини