BGONAIR Live

10 бона награда за този, който посочи търговец на гласове


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
Анонимен
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
-комунистите - унищожиха България-герб-мутри,от цветанов ми се ...-костов - можеше да лустрира комитата..-атака-ако не бяха лъгали на "Тракия"...-напред-Кошлука се напи във Велинград ,лъга после-ндсв - смешно не ,трагично..-яне -няма потенциал-леле ,доган ,ама гласувам в софия и не мога да си прехвърля гласа в кърджали..-мозер ми вкисва прясното мляко ,ако се появи-праматарски е гнида-за лупи ли да гласувам-или за даневи-галеви-маргини-слави бинев-ковачки-к.гергов
отговор Сигнализирай
2
БЪЛГАРКА
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
БЪЛГАРИ, отидете да гласувате за БЪЛГАРСКА ПАРТИЯ, ако искате ДОГАН да бъде натикан в миша дупка, ако не искате вече новини на ТУРСКИ ЕЗИК по българската телевизия и т. н. Стига ни се е присмивал и подигравал, че БЪЛГАРИТЕ ПАК НЯМА ДА ГЛАСУВАТ и така той ще е винаги във властта.Него го подкрепят 5-6 стотин хиляди, а останалите 2-3 милиона КЪДЕ СМЕ???????????????ПОМИСЛЕТЕ!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
1
коко
преди 17 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Оплювате доносчиците на службите а сега стимулирате появата на друг вид подлеци.Дали е здравословно да си доносчик и ще живееш ли дълго?
отговор Сигнализирай
Новини