IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов към сините: Стига номерца, ще върна мандата!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

78
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Защо трябваше да ги изберат и сега да им забраняват на бивши от ДС да заемат важни постове.Да бяха го направили при съставянето на листите или след като са избрани да са както всички.Поздравявам тези, които не накърниха достойнството и интелигентноста си като не отидоха като будалички да гласуват.То сякаш някой брой колко и за какво са гласували.Още по обед по няколко радиа под формата на музикални класации казаха правилния резултат.
отговор Сигнализирай
77
Стефан
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
За лека нощ на Герберите-бивщите сини избиратели!Пак Ви излъгаха, бивши сини избиратели!Пак приятелите са на мода, пак почервеня всичко!"Аз не съм политическа пеперуда, която скача от партия на партия. " божидар димитров пред агенция фокус 7 ноември 2005.И сега пак той: "Аз съм волна пеперуда и летя от цвят на цвят, като малко пъстро чудо в този сив и скучен свят"
отговор Сигнализирай
76
@
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А защо като не прав за БД го слага? Нарочно ли? За щоуто ли?
отговор Сигнализирай
75
444
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Айде номера за децата от децката градина. Щял да върне мандата, налапал кокала, и все ми е на акъла, че ще го пусне. Нали имаше лустрация за агенти на ДС- това се казва дабъл стандарт. Ако е приятел може и да е от ЦРУ, но пак ще му дадем министерство..Двулични игрички..
отговор Сигнализирай
74
@
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А че няма да върне мандата - това е ясно :)Те вече са излъгали хората и остава само циркът!
отговор Сигнализирай
73
@
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Борисов е гангстер. Той е зависим от мафиотски структури, свързани с ДС. Това е очевадно, и то много отдавна!Мафиотските структури имат интерес да създават напрежение с автентичната десница. Борисов изпълнява волята им.Нужно ли беше да лъже българския народ с обещания срещу ДС, да гласува лицемерно в парламента срещу ДС и нарочно да тури точно Божидар Димитров за минстър? Не можеше ли да е съветник, както досега?Отговорът е в зависимостите на Борисов.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
дребни сини човечета реват, щото видяха как кокала мина покрай тях :))))) иначе бате Бойко не е прав за БД, тоя е професионален предател
отговор Сигнализирай
71
fffff
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
е приятел му бил длия ченгесар, ами ако ти беше любовник премиер ли щеше да го направиш... ***...
отговор Сигнализирай
70
maria
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Брой на ДС агентите в кандидат-депутатските листи:Герб - 5СК - 0Дори когато фактите говорят, Бойко не мълчи
отговор Сигнализирай
69
121
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Бойко, а стига си пърдял и цвърчал ! Заради тази дла *** Божидар Димитров си готов да върнеш мандата и да предизвикаш нови избори, в които ние пак да пръснем милиони. Къде се намираш те, бе, заради един тулум ще харчиш парите на пенсионерите и болниците, само и само твоето да стане. Какъв толкова велик приятел ти е този, та си готов държавата да му подариш ? Егати нахалството, хората ти гласуваха доверие, сега ти ги продаваш на един комунист. За какво въобще е това министерсттво, има си посолства и културни центрове по света. Нещо много си се загрижил за приятелчето си, да ходи по чужбина с нашите пари да си тресе сланините. Като е така, плати му ти, нали си богат.
отговор Сигнализирай
Новини