IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дянков: Не се притеснявам от пропаднали политици


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

402
SAPATA
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
за 397 Извини ме за думите, но хипотезата ти е глупава.Фискалният резерв е в споразумението за валутен борд и поддържа фиксирания курс на лева.
отговор Сигнализирай
401
кико
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Той не бил се притеснявал от пропаднали политици. Добре, ама аз се притеснявам от такива като него дето въобще не са.
отговор Сигнализирай
400
Fred Astor
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Неблагодарници,трябва да благодарите на г-н Дянков че е дошел при мързеливци и крадци като вас за да облекчи страданията ви от настъпващата криза.Дянков разбира се че няма да ви оправи,той може само да ви помогне да се приспособите към новите условия.А ще ви оправи само глада.В условията на единен световен пазар естествено е да се конкурирате с работниците в най ниско технологичните сегменти на икономиката от Азия,където в Бангладеж,Мианмар,Виетнам,Тайланд и др.работниците работят за смешни заплати даже за България.Такива заплати ви чакат и вас,при липса на каквато и да било социална сигурност.Ще работите като изоглавени без доктор и без пенсии.Ще бъдете щастливи от самия факт че имате някаква работа и някакви макар и мизерни доходи.Оставете Дянков на мира ,той има къде да отиде,а вие?Засрамете се,погледнете до къде сте стигнали,да изнасяте единствено пробити пържоли /***/.
отговор Сигнализирай
399
До Нина
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
А аз от къде да взема пари да си плащам на работниците.Изпълнил съм договорите към държавата,обаче пари няма.А сега ми кажи какво да кажа на работниците си и защо ги съкращавам.Аз да нямам печатница за пари та да кредитирам държавата
отговор Сигнализирай
398
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
а защо мислиш - примерно да гушнат 10%, че другите все пак няма да използват най-малкото за предизборни инфраструктурни проекти?
отговор Сигнализирай
397
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Симеон Дянков *** +1
отговор Сигнализирай
396
До Сапата
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Драпането за влизането в евро зонота не е за да те направят по-щастлив и по-богат.Като стане това се освобождава валутния резерв който е около 7 милиарда и ще го гушнат по едни позноти схеми наши фирми и наши хора.
отговор Сигнализирай
395
СВЕТЕЦА
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Кога започват новите серии на Ало,ало??????????Няма такъв ту пак като тоя.
отговор Сигнализирай
394
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Икономистите са като бикините - винаги скриват най-важното! Дянков е обикновен измамник и подлец. Той тласка икономиката на България към разруха. Откровено лъже за запазването на валутния борд, тъй като това всъщност е неговата цел с идването му в БГ - да падне борда, левчето да се обезцени до ниво 3.89лв за 1 евро и да се променя курса всеки ден. така свръхбогатите ще забогатеят двойно, тъй като техните междуфирмени задължения са в левове, а народа пазарува стоките по цени към еврото.
отговор Сигнализирай
393
SAPATA
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Вече започвам да се изнервям и ще прескоча нормите на добрия тон. Данков се отбранявал. Абе, Вай,вай! Кой го напада ,бе?!?!?!? Отборът крадци-юнаци! Тия, които цицаха и крадоха на поразия!Каква комисия сънуваш? Каква вярност пред САЩ?Знаеш ли какво е балансиран бюджет? Да харчиш толкова, колкото получаваш!Фискалния резерв-това е буферът за влизане в Еврозоната.Аман от аматьори!Вие, аматьорите и псевдополитиците сте убийците на истинския бизнес!
отговор Сигнализирай
Новини