IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Наръчник против кражби. Било каквото било


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

94
do dobrich
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ей стига си гледал на хората в паницата ти кой си и от къде знаеш такива новини бе червен ли си или си само *** хейтър при предишния кмет да си виждал машина да ти чисти центъра от сняг и да ти направи вс. големи булеварди само знаете на ядете мармалад стой си на насрания газ и се услушвай само за някой друга клюка!*** off
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
Ето в кой се е преродил бай Тошо
отговор Сигнализирай
92
н1
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
ЗАДАЛЖИТЕЛНО!!! От 1март 2010г.всеки Българин трябва да носи УСТАВА НА БОЙКОипри проверка да го показва за нарушителите 60 дни без въздох вода и храна.С УВАЖЕНИЕ Б.Б.
отговор Сигнализирай
91
Калин
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
само Пиночет ви оправя вас червени менти такива.
отговор Сигнализирай
90
xaxax
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
cirk za pred horata 4e i skyp:))))))))))))
отговор Сигнализирай
89
Ахил
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 7
Лъснаха лъжите на правителството -5 -мата ги пуснаха, остана А.П.Сиреч -само тоя дето критикува Герб и Борисов.:))))))))Режима на Борисов е модифициран вариант на управлението на Пиночет-абсолютен фашизъм.Дори и да е виновен А.П-добрите трябва да спазват законите,защото едно общество ,една държава съществува и живее според нормативните уредби -иначе всичко останало ,както вече казах е анархия и диктат.Или казармен социализъм,както щете така го наричайте.Но не и Демокрация.
отговор Сигнализирай
88
Калин
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
В бг няма легални избори, все още тъне в зоната на здрача и той е червен. ББ си е поредният червен шмекер и политиките му и хората му са такива. Като свърши нещо реално ..може и да светне. Хванал Алексей за гащите преди онзи да избяга с инфото в САЩ .. и за това ли е да му се кефя. Говори, като овчар, уж се има за десен а къде му е демократичноста. Червените *** си знаят, че са *** и плаши гаргите.
отговор Сигнализирай
87
чичо
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Какви са тези глупости Наръчници и тем подобни срещу кражби.Има си наказателен кодекс укойто краде и върши престъпления се провежда разследване и съд.от ден на ден повече изпростяват.Тия хора в правителството *** ли са или така им отърва.
отговор Сигнализирай
86
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Провери Цачева и Фидосова че нещо намирисва на Октопод
отговор Сигнализирай
85
Стилиян
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Бойко доиграва цирка.
отговор Сигнализирай
Новини