IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Командира: Името ми е синоним на смели реформи!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

352
Костов=КРАЖБИ,МАФИЯ
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Костов - синоним на Кражба,Корупция,Далавери,Присвояване
отговор Сигнализирай
351
На ход
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Бащата на корупцията Костов да дойде на ход в затвора.Тогава хората ще повярват,че съществува борба с престъпността.
отговор Сигнализирай
350
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Колкото и да плювате по Костов, това е единствения читав политик в България. Никога не забравяйте зимата на 1996 - 1997 г. Тогава, след управлението на БСП, държавата ни беше като след потоп и Костов успя да я стабилизира. Сега май сме в същото положение и като че ли пак той трябва да дойде на ход, за да се оправят нещата. Колкото и да не ни харесва - това е положението!
отговор Сигнализирай
349
поет
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Значи трябва да паса такива като теб!
отговор Сигнализирай
348
до поет
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ти си по глупав и от *** защото нямаш и прашинка от мозъка на Костов.Налягай си парцалите и върви да пасеш говедата!
отговор Сигнализирай
347
поет
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Не човек,а говедопромълвил един журналисттихо лумпенът казал:не!Костовист!
отговор Сигнализирай
346
Доко
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Ей нещо се увлече . Костов не е управлявал 20 години , а само 4 . През останалото време бяха твоите партийни лидери Луканов , Димитър Попов , Беров , Жан Виденов , Доган и Сър Гейчо . Това дето си го писал за тях се отнася . Особено за зомбираните последователи щото ти си точно такъв . И по - леко със злобата . Годинките са ти множко - да се не гътнеш .
отговор Сигнализирай
345
Доко
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Пропусна да добавиш Жан Виденов , Царчето , Сър Гейчо и Доганчо . И те са по - крадци от Костов . И като се замислиш май Костов е най - малко лошия , а ?
отговор Сигнализирай
344
Поета
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Мавър черен дошъл е днеска ,а комуниститите - тресе ги треска !!!
отговор Сигнализирай
343
Принц на Злокобието
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Името ви Костов е синоним на продажност, некадърност, тъпоглавие, самонадеяност. Разорител на икономиката, унищожител на Българското. Какво създадохте, г-н Костов през тия над 20 години. Абсолютно нищо. Вие сте най-зловещия Български хунвейбин, Черния принц на Злокобието. Вашите последователи са зомбирана тълпа.
отговор Сигнализирай
Новини