IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кабинетът върна вноска "здраве" на 8%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

7
мдаа
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
да така е, освен това ще се вдигне и престъпността - корупцията на ниските нива, ако влезат в сила тези мерки
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 3
АКО ПОЛОВИНАТА ОТ АНТИКРИЗНИТЕ ИМ МЕРКИ, КОИТО СА ИЗНЕСЕНИ ВЪВ В."ТРУД"СА ВЕРНИ ТОГАВА ЩЕ НАСТАНЕ ТАКЪВ ГЛАД И МИЗЕРИЯ,КАКЪВТО И ПРИ ВИДЕНОВ НЕ СМЕ ВИЖДАЛИ.ГЛАСУВАХ ЗА ГЕРБ ,А СЕГА МИ ИДЕ ДА УДУША ЦЯЛАТА ТАЗИ НЕКОМПЕТЕНТНА И НАГЛА ***.ОБЕЩАВАМ СИ, ЧЕ ПОЧНАТ ЛИ МАСОВИ ПРОТЕСТИ ЩЕ СЪМ НАЙ-ОТПРЕД-ДА ПОПРАВЯ ГЛУПОСТТА ,ЧЕ ГЛАСУВАХ ЗА ВАС!!!
отговор Сигнализирай
5
ori
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
baykоlu какво му е справедливото, да си държавен служител значи да работиш за държавата.Наистина общественото мнение е против всички тези служители, но много от тях са и съвестни и работливи хора. Къде ще отидат тези хора, когато им треснат и тази здравна осигуровка, нали затова беше създаден и Закона за държавния служител, т.е. да имат и те някакви привилегии били те и минимални.То и затова навсякъде има работни места защото работата е "много хубава".
отговор Сигнализирай
4
Bandit
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Ниското заплащане на държавната администрация ще доведе до едно единствено нещо...... да има още по некадърни хора на такива постове, от които искате или неискате винаги по някакъв начин ще стигате до тях за някаква услуга и ще псувате като каруцари, че са адски прости, защото не разбират какво искате да свършат за Вас !!!
отговор Сигнализирай
3
мунчо
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
истината е в пакета
отговор Сигнализирай
2
труд
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Труд се сдоби с въпросната чернова, която вече беше препратена и на КНСБ. Двете синдикални централи настръхнаха. Мерките, така както са разписани, не подлежат на обсъждане. Все едно някой да ти дойде в къщата и да каже: искам да водим конструктивен диалог, какво избираш - да те обеся, да те заколя или да те удавя, каза вицепрезидентът на КНСБ Пламен Димитров. Централата започва допитване до синдикалните структури какви да бъдат действията, ако мерките станат официално предложение на правителството.
отговор Сигнализирай
1
baykоlu
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 17
Браво Дянков! Един наистина умен и справедлив ход в защита интересите на обикновените хора и против циреите, окопали се на удобни служби
отговор Сигнализирай
Новини