BGONAIR Live

Антикризисен напън за тристранката - финалният документ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

35
pole
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Нека продава - приватизира и каквото ТОЙ реши...Следващите управници вече всичко си записват и поне 2 години ще се "оправдават" с НЕГО и също ще МУ търсят отговорност. Както ТОЙ правилно търси сега на "бившите" !!!
отговор Сигнализирай
34
смятащ
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Събрал Ксерекс /Син на Дарий и владетел на Персия/ *** старейшини и казва-народа е писнал от Вас. Те бедни сме бащици-за това сме зли и крадем. Ксерекс ги оземлява, дава им ***, семена и сечива/Персия при него е на върха/ *** изяли добитъка и семената, продали земята и сечивата и пак старата. Но Ксерекс не е бил Станишев или Боко-дава им срок да напуснат Персия/тя владее и Индия тогава/ и който останал не останал жив. Проблема не е от вчера с тях. Тато ги пооправи-со шекерисопа..
отговор Сигнализирай
33
присмехулник
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
до 37Ей такива като теб трепят рибата. Не можеш да разбереш саркастични ли са или възторжени наивници. Ако си първото, браво-добро попадение, но ако си второто *** на психолог. Няма лошо, модерно е-Цяла Америка до кризата ходеше. Сега нямат пари, но ти не страдаш от безпаричие...Неописуемият родолюбец се грижи за финансите ни
отговор Сигнализирай
32
baykolu
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
Малко странно изглежда твърдението, че не си расист, пък после с лека ръка слагаш етикет на цял етнос - ***... но това са подробности. Аз и без това съм убеден, че по ксенофобски и расистки народ от нашия няма! Иначе, идеята със стипендиите е добра. От друга страна обаче, мислиш ли, че има поне един нормален човек, който да иска да живее като скот?! Това че *** живеят като скотове едва ли е само по тяхно желание. Може би и те не полагат достатъчно усилия да променят ситуацията, съгласен съм с това, но и ние имаме доста сериозна вина за задълбочаването на проблема. Представи си, че ти се налага да наемаш работници, колко *** би назначил, при положение че има и българи, кандидатстващи за същото място?! Вероятно нито един! Навсякъде е така, те имат много по малко шансове от българите, и това е безпорно. От друга страна, те съществуват! Колкото и да вядат очите на някои национал-фундаменталисти! И съвсем не са малко! Те са български граждани, с български паспорти, и имат всички права на българските граждани. Абсурдно е да си мислим, както има не малко призиви напоследък, че може да ги изгоним, да ги избием, да ги заличим от лицето на земята. Единствения начин е, да живеем заедно с тях. Да успеем да ги приобщим, да ги интегрираме към нашият начин на живот. Но това не става с омраза и конфронтация! Нито пък със сила!
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Как ще намалят ДДС-то на храни и лекарства ,като им трябват пари за заплатите на тази ненужна администрация ,която измуква всичко и всички. Кой ще взима бонуси и пари за дрехи .Нали и депутатите имат представителни ,горките нямат 100 лв.да си купят обувки и да си платят едно кафе.
отговор Сигнализирай
30
присмехулник
преди 16 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Идва миналата събота на вилата единнабор- съсед. Иска ми пари на заем и се оплаква. Направили му операция по спешност-/ някаква коремна/ Да ама неусигурен, /от една година без работа/ Човека има около 40години труд стаж и за пръв път ползва болница. Две години пред пенсия, а там няма и работа. Не може да мине за соц слаб -има къща, кола 20г жигула и най гадното-ходил често в чужбина. А той ходи в Димитровград/сръбския/ при една вдовица/той също е сам/, при това пеша защото няма пари за бензин.
отговор Сигнализирай
29
doomchant
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Само хленчите! Не виждате ли че има раздел "- мерки за подкрепа на доходите на домакинствата и вътрешното потребление;". Има и раздел за подпомагане на бизнеса. Изобщо, ако по заглавията можем да съдим, на нас по скоро ще ни помогнат, а ще вземат само от незаконно забогателите, корумпирани престъпници! Родолюбието на г-н Борисов, а и на цялото правителството, е неописуемо!
отговор Сигнализирай
28
хххх
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Ще разпродадат /пак/ държавни имоти и ще си раздадат заплати, а после....Вместо директно още сега да се използва момента и да се направи каквото трябва.Вече и на маймуните стана ясно , че такава бедна и малка изсмуквана отвън и отвътре държава не може да има такава огромна/в пъти повече/ администрация.Това са числа , а не блаблабла.И да се намалят данъците ,ДДС ,/особено върху лекарства и храни/!
отговор Сигнализирай
27
селския тарикат
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
тъкмо сега ми тръгва мандата ***....сега аз ще гледам ти как се гърчиш лайновоз такъв....
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Правителството не трябваше да се отказва от решението си ,държавните служители трябва да си плащат осигуровките сами.Кои са те .......
отговор Сигнализирай
Новини