BGONAIR Live

Червени пловдивчани в защита на Първанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

140
Петрол
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Акот ова, което казваш е истината, то наистина е празидент на тези, които останаха тука. Повечето българи избягаха зад граница, много измряха, а тези дето останахме, се чудим каква да я мъдрим. Но, ако фактите ти са достоверни, значи има сериозна агитка. Мандата му тогава, не е случаен. За мен и един, в селската кръчма не ще да гласува даже почерпка, а камо ли толкова много гласоподаватели. Значи е на почит човека. Трудно е да го охулиш, както и да го защитиш, като не го познаваш в делата му.
отговор Сигнализирай
139
Петрол
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
А защо си блъскаме главите? Има си цял Парламент, ДАНС, МВР, Прокуратура, Съд, за да си блъскат умовете, дали е грешен и как да се постъпи? При всички случаи, който и да е Президент, все някъде ще е сторил нещо, дето да е спорно. Но щом искат импийчмънт, не ще да е случайно. Да му мислят законодателите. Ако я объркаме, те да си носят отговорността - затова са там. Как да искаш свалянето на президент, когато не му знаеш всички разговори и дела? Сложна работа. Ако пък е сгафил, ще страдаме още.
отговор Сигнализирай
138
Р.
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ти,номер 145 ,считаш ли се за мислещ човек или си поредното зомби на десницата?За Първанов са гласували хора,които са му имали доверие,независимо какви са по народност.Комунизъм в България никога не е имало.Имало е социализъм.Такива като тебе са с промити мозъци,защото злобата и безумието са винаги в тях.
отговор Сигнализирай
137
1111
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
136
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
не 20 години, а 65 години
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
абе стига с вашата народопсихология 20 години се краде от гърба на народа от къде тези хотели джипове и яхти от гърба на бедния и ограбен българин и това ли не знаете или не Ви изнася да го кажете олигофрении
отговор Сигнализирай
134
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
тези пловдивски пенсионери който защитават първанката акъл нямат, мислят си че пак ще се върне старото време на безделничество и безнаказани кражби, но уви.
отговор Сигнализирай
133
76% за Първанов
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
$Abe chereveni goveda, ne si li davate smetka, che ako napravim podpiska ZA otstranjavane na Prezidenta, shte saberem 5 000 000 podpisa??$------------Позволих си да направя едни изчисления. Омръзна ми да ме лъжат нагло.Георги Първанов - кандидат за президент 2050488 75.948%Брой на избирателите в основните избирателни списъци: 6445260Брой на избирателите в допълнителните избирателни списъци: 23964Брой на гласувалите избиратели според намерените в избирателните кутии бюлетини: 2757441Брой на действителните гласове: 2699875Или на изборите са участвали 42% всички избирателиА Гоце е избран с 32% от всички избиратели
отговор Сигнализирай
132
filibar
преди 16 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
eeeeeeiiii kvo praite be seljani
отговор Сигнализирай
131
александър
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
че атентатът в св.Неделя дело на комунистите не е ли тероризъм :)
отговор Сигнализирай
Новини