IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Президентът: Не искам да се конкурирам с Борисов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
пешо
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
ЗЛОБАРЧЕТА НЕЩО ВИ ИЗНЕВЕРЯВАТ НЕРВИТЕ МНОГО СТЕ ЖАЛКИ ХА..ХА..ХА
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 8
Като чуят пък костовистите името Първанов полудяват, защо ли?! Защото той е класи над Костов и десните.А Бойко и Костов и на ферари да се качат няма да настигнат Президента по начин на изразяване, на мозъчна дейност, на интелигентност, на класа!
отговор Сигнализирай
24
Калин
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 17
Бг влезе в ЕС въпреки ГОЦЕ! Костов и Царя го направиха, единственото което доближава лъжеца Гоце до ЕС са спонсорите му, спонсорирали го с "усвоен" евросредства!
отговор Сигнализирай
23
DOGAN
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 15
ABE GOCE OSVEN ZA PRAZNI KOMUNISTI4ESKI PRIKAZKI , ZA NI6TO DRUGO NE STAVA6
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 17
Г-н президент, и аз се гордея с вас. За мен вие оставате най-кадърния и най-добър политик за 20-те години преход!
отговор Сигнализирай
21
Мик
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 22
Мракобесът Гоце е е проклятие за всички ни. Агентът от Сирищник, който се самозабрави, подигра се с народа си, продаде се на олигархията, е най-ужасното нещо, което се случи на нещастната ни даржава. Освобождението от Сирищника ще е най-щастливото събитие, след възкръсването ни от турското робство.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 19
гоце и да иска не може да стъпии и на малкото пръстче на ББ.подавай си оставката доносник и крадец.
отговор Сигнализирай
19
мислещ
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 11
Има поне един и за щастие той е ПРЕЗИДЕНТ на България!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 24
да го надуе на слон този *** президент - нагъл, антипатичен и лицемерен
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 10
Не ще пише Георги Първанов велик президент по времето на когото България влезе в ЕС и НАТО и стана модерна европейска държава.ЗА Борисов с две изречения ще се отбелязва,че е най-кратко управляващия премиер на страната.
отговор Сигнализирай
Новини