IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов: Няма да ни наказват заради бюджетния дефицит


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

145
Гочо
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
На яки касапи са попаднали...
отговор Сигнализирай
144
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Да не сте се оженили за партии и политка ?! Ако имам интерес мога да гласувам за който си реша и както си реша и нямам нужда от ЛОЗУНГИ и увещания !!! довиждане и със здраве
отговор Сигнализирай
143
PEGE
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
ОРЕШАРСКИ КАКВО ВИ КАЗА БЕ ГЕРБЕРИ?
отговор Сигнализирай
142
Сидеров
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Акция под названието "Настъпи време", посветена на 95-ата годишнина от геноцида на арменците в Османската империя събра в центъра на Ереван хиляди жители на столицата и многобройни гости.На площада представители на културата, шоубизнеса, спортисти и студенти от различни висши училища се подредиха, описвайки числото 95, за да почетат паметта на жертвите на кланетата.Те призоваха света да признае избиването на повече от милион и половина арменци в Османската империя при гоненията в края на XIX и началото на ХХ век.След това дълга процесия се отправи, за да поднесе венци и цветя на мемориала на избитите.По време на церемонията президентът на Армения Серж Саркисян подчерта, че признаването на геноцида от международната общност е неизбежно.
отговор Сигнализирай
141
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Шегаджия. Те и животните ядат храна. Кравите пасат от сутрин до вечер и пак не се спасяват от кланицата.
отговор Сигнализирай
140
Гочо
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
"Престъпление и наказание".
отговор Сигнализирай
139
Гочо
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Единственото нещо , което ще спаси българина от глад е храната....
отговор Сигнализирай
138
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Чакай малко, за какъв "геноцид" от турците ? Ако си ходил на училище се учеше за Турското робство. А сега го пишат - Османско Владичество.Как е на руски не зная.Нямам лично мнение защото не мога да си съставям мнение. Има си министерство на образованието, или ?
отговор Сигнализирай
137
vsi4ko e blav
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Всичко това както и управлението на герб до момента
отговор Сигнализирай
136
Сидеров
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Поляците опищяха света за 22-те хиляди офицери и интелектуалци избити от Сталин пре април 1940,а българите си траят за 500-те години геноцид от турците над българския народ.Срам и позор за българските управници от 1989 до сега,които насъскавт народа срещу нашия двоен освободител Русия и ни натрапват братска дружба с турците.
отговор Сигнализирай
Новини