BGONAIR Live

РЗС подкрепя идеята Първанов и Борисов да подадат оставки


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

27
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
А на теб полит-к$рво, кой ти плаща да лаеш?Дайте му пушка на Яне, да се застреля, за да не се мъчи....P.S Писна ми да му гледам гадната лукава мутричка.
отговор Сигнализирай
26
ръца-пръца
преди 16 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Ха-ха-ха :))) Видяхме Яне, при инпийчмънта на агент Гоце, кой точно е от едно и също комунистическо котило. Стига се напъва. Беше каквото беше.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Абе този каква фурнаджииска лопата е!!! Няма има преди два месеца бе рамо до рамо с Бате Бойко, а сега изведнъж се осъзна, че не правилно??? И неговата партия бе създадена, за да обслужва чужди интереси, ама този няма срам вече. Как може нищо да ни си направил в живота си и все пак да имаш толкова високо самочувствие. Тези ако се смятат за политици - пълна лудница.
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
На бас, че Яне няма да влезе в парламента ако има нови избори :)
отговор Сигнализирай
23
Петран
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Ето материал, за размисъл на ДАНС: Кои са фирмите, на които се възлагат предизборни материали, по поръчка на НС, за изборите и кои са хората, които ги държат? Да не се окаже, че пак са Яне, Костов, Доган и другите? Ами че то от избори, кражби, точене на ДДС, хрантутене на ***, приватизоционни консултации, бюджета ни стана на галактическа дупка, вече.
отговор Сигнализирай
22
zzz
преди 16 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Моля те не обиждай Жорж, като го сравняваш с тоя !!! Жорж си е пичага ..
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 16 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
А ти, от кое котило си бе Яне?!?!?
отговор Сигнализирай
20
Петран
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Къде си се снимал, Яне? Последният път на гласуването, май не беше на работа? Сега сигурно си отишъл, когато няма хора, за да се щракнеш? И ти ли искаш да си президент? Че ти и на работа няма да отидеш. Направи, като Иван Костов: излез на площада и вдигни двата пръста и с микрофона - агитка! Така ще събереш публиката от раз. А аз ще мина, с таралясника и ще те кача на стоп, за да те откарам, в Народното Събрание.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 16 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Умрях от смях като четях статията.
отговор Сигнализирай
18
Даниел
преди 16 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Да от едно котило са ! Съгласен съм.Обаче и янето е от това котило,със подкрепата си за гоцето той си направи полтическо харакири!Употребиха го и ще го захвърлят!Всъщност той отдавна си надскочи тавана,абе да вземе да пусне една димка
отговор Сигнализирай
Новини