IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Роднински скандал клати стола на депутатка от ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
anitta
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 13
Добре де , какво е виновна лекарката, че майка и е в комисията... дай в такива случаи всички да сме зидаро-мазачи за "няма конфликт на интереси".... В цял свят се горедят че бащи, дядовци и т.н. са професори и децата им продължават делото- само в България сме по-големи католици от папата:)
отговор Сигнализирай
42
атомен физик
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
ей, дай им власт и се мислят за богове...
отговор Сигнализирай
41
Гражданин за ЕРБ
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
...между Бойко пожарникара и учителя му Мадридския мошеник няма разлика за момента. И двамата вкараха в парламента търгаши (от кол и въже) и 25 годишни сервитьорки, сега вече депупутки. Разликата е че, този мутрафон поне се пъне да покаже нещо. Лошото е че се мъчи в грешната посока. Народа не го интересува колко бандити дето гърмят по такива като него са хванали. Важното е да не ни обират домовете и пребиват по улиците а не дали ще хващат онези дето са заплаха само за Бойко, Кюлев и Гриша Ганчев
отговор Сигнализирай
40
Gaskoing
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
Чакайте бе... ГЕРБ няма опит първи мандат още! След два мандата ще понатрупат опит в краденето!
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
То беше ясно, че и ГЕРБ крадат, но там пък има такава ужасяваща липса на интелигентност, че и аферите им са смешни :)
отговор Сигнализирай
38
1111
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 6
ЯВНО ВСИЧКИ ГЕРБЕРИ СА ТАКИВА - НАЧЕЛО СЪС САМИЯТ БОЙКО....
отговор Сигнализирай
37
Кандидат
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
"ФЕДЯ ПРЕЗИДЕНТ!!!"
отговор Сигнализирай
36
11
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Как не се наядоха как не спряха да мислят единственно за своите интереси няма се оправим никога
отговор Сигнализирай
35
ТЕТКА МАРА
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
ТОЗИ скандал разтърси държавата преди една седмица и вече отшумя в общественото пространство. Странно е, че редакторите на DNES.BG едва сега го поставят като първа новина.
отговор Сигнализирай
34
Принцеса
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
Айде вратата!
отговор Сигнализирай
Новини