IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Татяна Дончева: Сегашната власт е работническо-селска


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

199
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
... сподели Татяна Дончева, която има себе си за човек от ЕнтЕлеГенцията
отговор Сигнализирай
198
старецът
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Абе, пич ти съвсем не си наред. *** в което и да е село, кръчмите от сутринта са пълни. Висят като паяци по на една бира и чакат на пенсиите на бабите. Не дай боже да помолиш някой да ти прекопае градината и милион да му дадеш, няма да си мръдне кирливия ***. Това за което говориш е спомен от соца, когато си бил на село, а сега си збравил пътя за там.
отговор Сигнализирай
197
работодател
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 9
България е супер държава, ако си тарикат. Тука да си тарикат си е тарикатлък. Аз самият съм голям тарикат, тарикат с бизнес. Да имам си собствен бизнес и печеля яко, а разни будали ми бачкат за по 300 лв. на месец. Супер яко. Правя ги на две стотинки. Какъв бизнес ли?Ами кафенце, няколко магазинчета, такива работи. Що им плащам по толкоз ли? Ами щом са съгласни да бачкат за толкова, защо да им плащам повече? Аз не ги карам на сила, те сами идват да си търсят работа и досега никой не ми е отказал. Някой път се изръсвам повече, за някоя пичка дето ми е работничка. Знаеш как е, джиджи-биджи, а и тя сама се навира. Мисли си, че като си отвори краката и аз ще си отворя портфейла, овчици. Глезя я, докато ми омръзне и после уволнение. А такива като нея много, с лопата да ги ринеш. Гот е да си бизнесмен в България и ти излиза евтино, особенно откъм работна ръка. Аз съм им изучил мисленето на баламите, те ценят материалните си придобивки, телефончета, дрешки или пък да ходят по разни клубове, но не си ценят труда, а те дефакто само чрез него могат да си изкарат парички. Те не го разбират това, щом не се яде и пие, и не може да се пипне с ръчичка значи не е ценно. Балами, балами та баламурници. Мислят си, че след някой месец, ще им дигнат заплатата. Да ама не. Виж ако баламите бяха малко, тогава щеше да е друго. Ако си ценяха труда и имаха реална преценка колко той струва, тогава можеше да вземат и повече пари. Но те нямат самооценка, колкото им кажеш толкова. Будали! Това е. Един като си тръгне, друг ще го смени и толкоз, какво тук значи някакъв си будала. Будали много, мноого и е мноого яко че има толкова много будали. Супер е просто. Нямам думи. Доволен съм. Даже сега е криза и мисля да използвам случая да намаля заплащането на 250 лв. Що не, вече има балами съгласни да работят и за тези пари. Да са живи и здрави, всички балами в България и да се множат. Пази Боже някой ден да решат, че няма да работят за толкова пари, тогава ща не ща, ще трябва да им плащам повече. Но, докато са много няма страшно. Обичам ви будали, обичам ви, в крайна сметка аз на вас дължа богатството си, на вашия обезценен труд и вашата вяра, че утре някой ще се сети да ви вдигне заплатата. Истината е, че човек струва толкова, за колкото сам се оценява.
отговор Сигнализирай
196
rumniki
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
И това го казва " живото доказателство" - най голямата ***, между политиците.
отговор Сигнализирай
195
гоце
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Егати,грозотията!!!
отговор Сигнализирай
194
ser gei
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Грозна и злобна Не по скоро злобна и грозна
отговор Сигнализирай
193
Mery
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Г-це Дончева, Вие (с право) не харесвахте правителството на Тройнага коали-ция, не питаехте любов към Станишев и двамата руменовци,сега не харесвате ГЕРБ, обвинявате правителството,макар че то може да се нарече всякак,но не и работническо-селско;въобще все повече се проявявате като анархист.Гарант-ирам,че и с Първанов няма да се сработите.Кое ви харесва на Вас - работата като юрист-консулт на Синода или тази в Мултигруп.Синодът си е на мястото а шеф на МГ засега е Ах.Доган.Идете и се разберете.
отговор Сигнализирай
192
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 4
тази хубавица дето освен да яде кюфтета нищо друго не свърши за двадесет години, и сега има наглостта да прави оценка.Смейство не е създала, дете не е родила за тези си години е как да мисли за моите деца, но най много ме дразни супер наглостта на ***
отговор Сигнализирай
191
пешо
преди 15 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
А,***,вземи се ожени и спри да се изказваш неподготвена и второ-научи се на правилен български и спри да мякаш !
отговор Сигнализирай
190
ss
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Татяна не е ***,затова нещата така схвана.
отговор Сигнализирай
Новини