IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Стреснаха ли се хората от четвърта вълна? Скок на интереса към ваксините


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Щом се хвърлят 80 процента от ваксините тогава да поръчваме минимално количество. Нека пазара определи количеството на ваксините.
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 11
Материалът ни е лош, не кампанията. Чакат да видят как ще се отрази на другите и до гози момент са антиваксъри.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 19
Като гледам едни и същи пишат нямало да се ваксинират.Та те не излизат от нета по 24 часа пишат по сайтовете. За какво им е ваксина? Алоууу, не се ваксинирайте! Като ви е толкова акъла стойте си цял живот пред монитора!Така или иначе по- далече от носа си няма да видите и да идете... за какво да хабите ваксините?Психологически погледнато хората,които пишат против ваксините имат сериозни проблеми.Една голяма част от тях страдат от параноя и имат различни фобии.Друга част от тях са от тролфабрика
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 6
Явно дават добри пари на моловете за да откриват там пунктове за ваксинация.
отговор Сигнализирай
9
До 10
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 8
Ти още ли те разбра, че на имунната система й трябва 3 седмици сред първата и 2 седмици след втората игла за да е готова, изработила защитата .
отговор Сигнализирай
8
Бay
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 27
колкото и да му се говори на ***, няма да вдене :D Такава ни е държавата :(
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 31
Колкото и да се самоубеждавате, дори слепите виждат, че 4 вълна е факт и пак ни чакат пълни болници и много смърт. Който мисли за здравето си, за близките си за бъдещето си, ще се ваксинира.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 46 Не харесвам 13
То в Израел има много напълно ваксинирани и сега повечето са повторно заразени и голяма част са в болници.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 37 Не харесвам 9
И какъв е скока, овчарски или дълъг...
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 40 Не харесвам 7
Е за кво купувахте толкова много? Да не управлявате ов.це? Хора с мозък сме. Набийте си ги, или друг да ви ги набие. Желаещи има 85% от населението.
отговор Сигнализирай
Новини