IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Отказвали ли са болници лечение на починалия поп-фолк певец Ангел?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

144
999
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
А ЛИЧНИЯТ МУ ЛЕКАР КАКВО Е ПРАВИЛ?? ИЗПИСАЛ ЛИ МУ Е НЯКАКВО ЛЕЧЕНИЕ???
отговор Сигнализирай
143
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 12
Абе я остави шашкъните да си мpaт. Освен това ще си идат НЕВАКСИНИРАНИ, като ГЕРОИ!!!!И ще им вдигнат Паметник! На гробището.
отговор Сигнализирай
142
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 18
За такива като него които са активни и разпространяват информация,която подвежда населението не ми е жал.Той с плиткия си мозък правил тази активност за да трупа известност.Той е заминал,но другите взимайте поука,ако не чякави нещо подобно.Ваксинорайте се и спазвайте мерките,никой не Ви го казва за да Ви направи лошо,а обратното.Ние които сме за ваксините просто искаме всичко да приключи по-бързо и да не умират хора.
отговор Сигнализирай
141
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Значи имал е ну да от хоспитализация 6 дена преди това. Ако р има лснимка и установена двойна пневмония провеждал ли е някакво лечение през тези 6 дена? Или е чакал да му мине от самосебе си? Има ли личен лекар? Консултирал ло се е с него? Жалко за погибения млад живот!
отговор Сигнализирай
140
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 12
Нали не се е бил ваксинирал - що да го лекуват от нещо, дето го няма?Ще излезе, че са му нарушили правата, ако оживее...!
отговор Сигнализирай
139
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 19
От информацията се вижда,че не е бил особено умен.Самия факт че е чалга певец показва,че е част от дъното на обществото и съсипващ държавата.Не е хубаво,че е починал понеже той няма вина че е глупав...в. Имал възможност да се ваксинира,но не го е направил.Имал възможност да спазва мерките не го е направил и сега друг е виновен.Той няма да се върне,но останалите поне си вземете поука,за да не свършите като него.Лекарите не са бог
отговор Сигнализирай
138
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
От кой е етнос е?
отговор Сигнализирай
137
Мир
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 20
на душата му! От така изложената информация е видно, че най-безчуствено са го убили!
отговор Сигнализирай
136
Русия
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Де са дяна грипа?
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
И мен ме изгониха от болница заради ковид ...но аз не съм с гел фолка ....Писах и Мин. На здравеопазването, на бТВ, на НоваТВ... на бай *"*'*"* Ку..рец файда не'а
отговор Сигнализирай
Новини