IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Да се "ваксинираш" за 300 лв. - колко българи имат фалшив COVID сертификат?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

173
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 21 Не харесвам 9
И какво сертифицира тоя сертификат - че си склонил глава. Оваксания също се разболява и също може да заразява и също може да умре. И ако не му ъпдейтнат ваксата на всеки 6 месеца няма сертификат. Едва ли не целия ни живот да зависи от проклетия сертификат.
отговор Сигнализирай
172
До програмист
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Тъкмо мислех да напиша същото.
отговор Сигнализирай
171
Спутник-V
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
В Англяи вчера 40 хил заразени, в Русия - 30 хил, при това Русия е с два пъту повече население.
отговор Сигнализирай
170
Спутник-V
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Нали Астра зенека и руската ваксина са били едни същи? Защо от Астра зенека хората умират, а от руската Спутник-V не умират.
отговор Сигнализирай
169
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
Ще си го влачим още години този ковид. Никой не плаща за нещо безплатно а за това да му се издаде фалшив документ. Колко струва едно разрешителното за строеж в защитена зона - пъти повече от такова в урбанизирана. Аз се ваксинирах не заради сертификат, а затова, че мисля че това е начина да се справим. Лошото е, че хората които са ваксинирани наистина няма да им се признават сертификатите и пак трябва да плащат за тестове при пътуване.
отговор Сигнализирай
168
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 4
О, не, мерси, предпочитам да разчитам на естествения имунитет. Големите букви почти ме накараха да запазя час за бодеж
отговор Сигнализирай
167
ВАКСИНИРАЙ СЕ
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
До Евгения УМИРАХ ОТ СТРАХ И КОГАТО МОИ БЛИЗКИ СЕ ОКАЗАХА В ИНТЕНЗИВНОТО С ДОКАЗАН КОВИД НА КИСЛОРОД И НИСКА САТУРАЦИЯ, КОЕТО НЕЗАБАВНО МЕ ИЗСТРЕЛЯ В ДКЦ то и си поставих ВАКСИНА НА ПФАЙЗЕР- НЕ УСЕТИХ НИЩО,НЕ МЕ БОЛЯ НИКЪДЕ, НЕ МИ ИЗЛЕЗЕ ТРЕТИ КРАК, РЪКА, ИЛИ ОКО НЕ СЪМ ЧИПИРАНА- СЕГА ЧАКАМ ЗА ВТОРА ДОЗА- ВАКСИНИРАЙТЕ СЕ И БЪДЕТЕ ОТГОВОРНИ КЪМ ДЕЦАТА СИ И ВЪЗРАСТНИТЕ СИ РОДИТЕЛИ- ИМАМЕ НАЙ МНОГО ПОЧИНАЛИ. ВАКСИНИРАЙ СЕ И СЕ ПАЗИ!
отговор Сигнализирай
166
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Кой си плаща за сертификат?Тоя къде не го бърка сметката за парно и за тока.
отговор Сигнализирай
165
до 185
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Той вече си я казва - такива като теб, които вярват на партии и правителства :D
отговор Сигнализирай
164
В Русия
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
Само 2% от новозаразените са ваксинирани. Не е регистриран нито един случай на тромбоза след ваксиниране със Спътник.
отговор Сигнализирай
Новини