IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Австрия с административни санкции за неваксинираните


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

130
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Айнщайн: "Лудостта е да правиш едно и също нещо отново и отново и да очакваш различен резултат"
отговор Сигнализирай
129
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Тези които се ваксинираха сега ще си плащат ако откажат последващите игли. Трета игла няма да е последна! Тези препарати не създават имунитет и е подвеждащо да се нарича изобщо ваксиниране или имунизация.
отговор Сигнализирай
128
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Който не иска да живее насила с ваксина в Австрия ще бъде глобяван или затварян. На други места се изтъква, че такъв индивид е заплаха за околните. Ама те и околните не искат да живеят насила и са съгласни той да е заплаха за тях, както и те за него. Кой за кого е заплаха въобще, след като дори и смъртта от Ковид на близък човек не се следва от частни отмъщения на близки към неваксинирани. Фашизмът не случайно е европейско изобретение. А за Австрия да не говорим.
отговор Сигнализирай
127
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
А аз си мислех че ние сме овчедушни...
отговор Сигнализирай
126
чупят тъпомера
преди 3 години
Харесвам 32 Не харесвам 2
''В проекта се подчертава, че имунизацията не бива да се прави по принуда.'' ?? Тези очевидно се гаврят с хората вече. Или отровна инжекция или затвор, обаче не е по принуда. На съда всичко е ясно, да влезе убития.
отговор Сигнализирай
125
Мария
преди 3 години
Харесвам 26 Не харесвам 4
Този нов Хитлер ли е?
отговор Сигнализирай
124
Обективен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 54
След като отдавна стана очевидно, че ваксините действат и ограничават разпространението на вируса, както и че намаляват в пъти броя на починалите, напълно логично е ваксинирането да стане задължително.
отговор Сигнализирай
123
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 17
Нямаш никаква идея какви е фашизъм
отговор Сигнализирай
122
Fax from Kazan
преди 3 години
Харесвам 46 Не харесвам 3
След като при 70% ваксинирани очевидно ваксините не действат и вирусът се разпространява, каква е логиката да я правят задължителна?!?
отговор Сигнализирай
121
do 125
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
zashto prosto ne gi ostaviat da umrat do 5,10 godini
отговор Сигнализирай
Новини